Ophthalmo-Septonex oční kapky 10 ml

Kód: AD30200
149 Kč
Skladem (>5 ks)

Přípravek se používá k léčbě akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, blefaritidy a nehnisavých povrchových zánětů rohovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez porady s lékařem se přípravek používá k léčbě akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, očních víček a nehnisavých povrchových zánětů rohovky. Při závažnějších zánětech, zejména hnisavých, je nutno vyhledat lékaře. Přípravek mohou používat dospělí, dospívající a děti. Přípravek má antiseptický účinek (proti choroboplodným mikroorganismům); je určen ke vkapávání do oka při léčení nehnisavých zánětů -tj. není-li nutná léčba antibiotiky.

 

Složení

Léčivými látkami jsou: carbethopendecinii bromidum 0,2 mg, acidum boricum 19,0 mg, natrii tetraboras decahydricus 0,5 mg v 1 ml. Pomocnými látkami jsou: dinatrium-edetát, voda pro injekci.

 

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, vkapává se do dolního spojivkového vaku při prudkých zánětech 1 kapka každou hodinu až dvě hodiny, při vleklých zánětech 1 kapka 1-3 krát denně. Přípravek nesmí být používán déle než 10 dní. Postup při vkapávání: palcem jedné ruky stáhněte dolní víčko dolů, hlavu mírně zakloňte a dívejte se nahoru a druhou rukou vkápněte do oka 1 kapku.

 

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: MERCKLE GMBH, BLAUBEUREN

EAN: 8592387017129

SUKL kód: 246111

Farmakoterapeutická skupina: Jiná antiinfektiva

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz