Hylo Fresh 10ml

Kód: AD21115
255 Kč
Skladem (2 ks)

Zvlhčují a zklidňují podrážděné oči od průvanu, slunečního záření, prachových částic nebo pylu. Mohou se používat při nošení tvrdých nebo měkkých kontaktních čoček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oční kapky Hylo Fresh zvlhčují a zklidňují podrážděné oči. Použitím očních kapek se podrážděné oči a oční víčka zklidní a zvlhčí se tekutinou podobnou slzám. Zvlhčují také povrch oka při nošení tvrdých nebo měkkých kontaktních čoček.

  • Kapky obsahují tinkturu ze světlíku lékařského (Euphrasia officinalis), která se tradičně používá u zánětů spojivek, provázených zčervenáním a pálením očí, při zvýšeném slzení, otocích a zčervenání očních víček nebo okrajů víček. Navíc obsahují natrium hyaluronát, který zvyšuje viskozitu zvlhčujícího roztoku. Ten je pak hustší než voda a v důsledku toho déle drží na povrchu oka.
  • Hylo Fresh doporučujeme používat při podráždění očí důsledkem zatížení podmínkami vnějšího prostředí, jako je průvan, zesílené sluneční záření, prachové částice nebo pyl, rovněž tak při nošení kontaktních čoček a při nedostatečném množství přirozených slz.
  • Hylo Fresh je většinou velmi dobře snášen, neobsahuje konzervační látky ani fosfáty.

Dávkování:

HYLO FRESH® se dávkuje individuálně. Obvykle se aplikuje 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze kapat víckrát denně. Hodí se k dlouhodobému používání. Při déle trvajících potížích se doporučuje konzultace s očním lékařem.

Při používání jiných očních kapek dodržte interval nejméně 30 minut mezi jednotlivými aplikacemi. Hylo Fresh podávejte vždy poslední.

Složení:

Sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Obsahuje 0,3 mg/ml hyaluronátu sodného, světlík lékařský (Eufrasia officinalis), borátový pufr a vodu.

Upozornění:

Nepoužívejte při přecitlivosti na některou z obsažených látek. Kapky mohou používat děti, těhotné i kojící ženy.

 

Doplňující informace

Výrobce: Ursapharm

EAN: 4031626711175

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz