OCUflash blue oční kapky 10ml

Kód: AD21178
157 Kč
Skladem (2 ks)

Oční roztok bez konzervačních látek s extraktem ze světlíku lékařského vhodný k prevenci a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů víček a spojivek a ke zklidnění očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První pomoc při podráždění očí. Oční kapky OCUflash blue působí díky obsaženému výtažku ze světlíku lékařského protizánětlivě, dezinfekčně a svíravě. Používá se ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. Neobsahuje konzervační látky, a tak ho můžou používat i nositelé kontaktních čoček a osoby s citlivýma očima. OCUflash blue je vhodný pro dlouhodobé používání a každodenní péči o Váš zrak. Mohou ho používat dospělí, děti, mladiství i těhotné a kojící ženy. 

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá při léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček
  • zklidňuje oči při pálení, řezání a svědění
  • první pomoc po poleptání očí kyselinou nebo zásadou
  • ideální k výplachu očí k odstranění cizích tělísek z oka
  • k vymývání hlenových a hnisavých sekretů z očí
  • ke zklidnění oka při nošení kontaktních čoček

 

Složení

Chlorid sodný 7 mg v 1 ml, dihydrát edetanu disodného, chlorid draselný, hexahydrát chloridu horečnatého, polysorbát 80, extrakt světlíku lékařského, borax, hydroxid sodný, vodu na injekci.

Použití

Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček nakapejte do dolního spojivkového vaku 1-2 kapky 1-4x denně.

Při výplachu čehokoliv cizího z oka aplikujte roztok až do doby odstranění cizorodé látky či cizích tělísek, popřípadě do zmírnění obtíží.

 

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. OCUflash blue se může používat při současném nošení kontaktních čoček. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz