Hylo Parin 10ml

Kód: AD19368
400 Kč
Skladem (1 ks)

Zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a oprošťuje od okolím podmíněných podráždění oka. Tím jsou zmírněny symptomy zarudnutí, pálení a pocit svědění

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hyaluronát sodný 1mg/ 1ml a heparin
  • Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Glycerol snižuje nežádoucí pocit cizího tělíska
Co je HYLO-PARIN®?
HYLO-PARIN® je sterilní roztok bez konzervačních látek obsahující 1mg/ml hyaluronátu sodného, 1.300 I.E./ml heparinu sodného (z vepřových střevních sliznic), glycerol, citrátový pufr a vodu.

K čemu se HYLO-PARIN® používá?
HYLO-PARIN® zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a oprošťuje od okolím podmíněných podráždění oka. Tím jsou zmírněny symptomy zarudnutí, pálení a pocit svědění.

Kdy se má HYLO-PARIN® používat?
Pálivé, svědící, slzící oči, pocit písku v očích či suché oči jsou příznaky podrážděných očí. Po promnutí očí, však potíže zůstávají. To je znamení toho, že oko není dostatečně zvlhčené. Povrch zdravého oka je pokrytý hladkým, rovnoměrně rozprostřeným slzným filmem, který jej uchovává naprosto funkční a vyplavuje částečky prachu a nečistot. Oko zároveň zatěžují vnější podmínky a snižují tak fyziologickou funkčnost slz. K tomu patří pobyt v klimatizovaných či prašných místnostech, nebo intenzivní práce před obrazovkou počítače. S přibývajícím věkem se snižuje tvorba slz.

HYLO-PARIN® obsahuje sodnou sůl kyseliny hyaluronové, přirozenou látku, která se nachází nejen v oku, ale i v ostatních částech lidského těla. Tato látka má jedinečné fyzikální vlastnosti - vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho zvlhčující film, který dlouho ulpívá na povrchu oka, aniž by došlo k jeho odplavení. Tuto bioadhezivní vlastnost podporuje heparin. Heparin je také fyziologická substance, která se svou chemickou strukturou podobá sodné soli kyseliny hyaluronové. Sodná sůl kyseliny hyaluronové a heparin ošetřují rohovku a spojivku a společně s přirozenými slzami zvlhčují povrch oka. Oko je opatřeno dlouhodobě ulpívajícím a stabilním slzným filmem, a tak chráněno před drážděním okolního prostředí. HYLO-PARIN® je bez konzervačních látek a obsahuje fyziologické substance, čímž je obecně velmi dobře snášen.
 
Jak často a jak dlouho by se měl HYLO-PARIN® používat?
HYLO-PARIN® by měl být dávkován individuálně podle Vašeho uvážení a na základě doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se kape 3krát denně 1 kapka HYLO-PARIN®u do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích je možné kapat HYLO-PARIN® častěji v průběhu dne. Pokud musíte používat HYLO-PARIN® častěji (např. více než 10krát denně) a při silnějších obtížích, nechte své oči pravidelně vyšetřit očním lékařem.

HYLO-PARIN® je určen k dlouhodobému použití, při déletrvajících obtížích (např. déle než dva týdny) byste ovšem měli – jako při všech onemocněních – požádat o radu svého očního lékaře.

Kdy by se HYLO-PARIN® používat neměl?
HYLO-PARIN® nemůže být používán při přecitlivělosti vůči některé z jeho složek.

Jaké další zásady je při uchovávání HYLO-PARIN®u nutné dodržovat?
Skladujte při pokojové teplotě. Po prvním otevření je obsah lahvičky použitelný 6 měsíců. Nepoužívejte po skončení doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Balení:
oční kapky 10 ml
 

Doplňující informace

Výrobce: Ursapharm

EAN: 4031626710802

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz