O nás

Jsme společnost ProAsist, sociální podnik, který se zaměřuje na poskytování profesionálních asistenčních služeb pro seniory, osoby se sníženou soběstačností a jejich rodiny. Naším cílem je podpořit seniory a tělesně postižené v jejich snaze o aktivní, samostatný a bezpečný život a vytvořit pro ně bezpečný domov s podporou "chytře jednoduchých" technologií. 

Jedním z našich projektů je Chytrá péče. Chytrá péče je tísňová péče, která doručí rychlou pomoc nejen při stisknutí SOS tlačítka. Služba zajišťuje podporu zkušených asistentů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a je dostupná po celé České republice.

Mezi naše další projekty patří například krizová linka, klub Chytrého seniora či poradenské centrum Ústav péče.

Zároveň se snažíme doplnit naše služby i o další užitečné produkty a díky tomu vznikl v roce 2020 e-shop ProAsist. Zaměřujeme se zejména na zdravotní a lékárenské zboží, ale najdete u nás i široký sortiment kosmetických výrobků a v neposlední řadě spoustu dárků vhodných nejen pro seniory :)

Pro zajištění komplexní nabídky jsme navázali spolupráci s Adamovou lékárnou, která sídlí nedaleko nás přímo na Václavském náměstí. Díky tomu můžeme zprostředkovat nejen prodej doplňků stravy, ale i registrovaných zdravotních přípravků. Léky vyzvedáváme vždy přímo v lékárně a ihned odesíláme. Velmi nás tato spolupráce těší a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout ještě širší sortiment.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz