Hypromeloza-P 10 ml

Kód: AD8251
109 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

HYPROMELÓZA-P se používá k podpůrné léčbě při snížené tvorbě slz a na doporučení lékaře u syndromu suchého oka. Přípravek je možné použít při malých oděrkách rohovky, po padnutí drobných cizích tělísek do oka nebo po operacích oka. Pomáhá také k úlevě při svědění a nepříjemných pocitech (štípání, pá- lení, pocit písku v očích) doprovázejících prostá podráždění oka větrem, prachem, kouřením, znečistěným ovzduším atd. Slouží také ke zmírnění oční únavy způsobené dlouhodobým čtením, řízením motorových vozidel, sledováním obrazovky televize nebo monitoru počítače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYPROMELÓZA-P se používá k podpůrné léčbě při snížené tvorbě slz a na doporučení lékaře u syndromu suchého oka (keratokonjunktivitis sicca) např. u Sjögrenova syndromu. Přípravek je možné použít při malých oděrkách rohovky, po padnutí drobných cizích tělísek do oka nebo po operacích oka. Pomáhá také k úlevě při svědění a nepříjemných pocitech (štípání, pá- lení, pocit písku v očích) doprovázejících prostá podráždění oka větrem, prachem, kouřením, znečistěným ovzduším atd. Slouží také ke zmírnění oční únavy způsobené dlouhodobým čtením, řízením motorových vozidel, sledováním obrazovky televize nebo monitoru počítače.

   

Složení

Hypromelóza 5 mg v 1 ml roztoku. Pomocné látky: dexpantenol, benzalkonium-chlorid, chlorid sodný, dihydrát edetanu disodného, voda pro injekce.

 

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, aplikují se obvykle 2 - 3 krát denně 1 ? 2 kapky do spojivkového vaku oka. Podle potřeby se však mohou aplikovat 1 - 2 kapky i každou hodinu. Otevřené balení spotřebujte do 28 dní.

 

Kontraindikace

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

 

Doplňující informace

Výrobce: UNIMED PHARMA

EAN: 8588000227853

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz