AkusTone ušní sprej 15 ml

Kód: AD29232
175 Kč
Skladem (3 ks)

AkusTone je ušní sprej s obsahem přírodních olejů, které pomáhají odstraňovat přebytečný ušní maz. Pravidelným používáním snižuje riziko vzniku mazových zátek. Pro děti od 3 měsíců i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující správnou ušní hygienu. Díky svému účinku AkusTone pomáhá odstranění mazové zátky a prevenci jejich vzniku. 

  • rozpouští zbytkový ušní maz
  • předchází vytváření mazové zátky
  • umožňuje udržování správné ušní hygieny v případě nadměrného ušního mazu u dětí a sob používající sluchové pomůcky
  • předchází zadržování vody v uchu během koupání nebo při vodních sportech, u osob, které mají tendenci k opakujícím se infekcím zevního ucha.

 

Balení obsahuje 15 ml.

 

Složení

olivový olej, mandlový olej, jojobový olej, tekutý parafín, vitamin E, polysorbát 80.

 

Dávkování

Způsob použití: Děti a kojenci starší 3 měsíců: 1 vstřik do zevního zvukovodu Dospělí: 1 - 2 vstřiky do zevního zvukovodu Pro rozpuštění mazové zátky: Používejte 3 - 5 krát denně dokud se zbytkový ušní maz nerozpustí. Profylaktický efek a správná ušní hygiena: Používejte 1 - 2 krát týdně k prevenci utváření mazové zátky. Používejte těsně před koupelí pro prevenci zadržování vody v uchu. u dětí a kojenců by měl být produkt aplikován s opatrností dospělou osobou.

 

Kontraindikace

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jakoukoli složku produktu. Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, prasknutého bubínku nebo pokud je v uchu cizí těleso. Použití AkusTone zdravotnické prostředku u kojenců a dětí do 1 roku věku by mělo být konzultováno s lékařem. Produkt je vhodný pro dospělé a děti starší než 3 měsíce. Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

 

Doplňující informace

Výrobce: Aflofarm

EAN: 5902802702739

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz