Sinecod kapky 20 ml

Kód: AD22188
252 Kč
Skladem (>5 ks)

Přípravek Sinecod je lék ve formě kapek určený k tlumení a léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu u dětí a dospělých (antitusikum). Sinecod obsahuje látku, která tlumí kašel (butamirát citrát). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivý přípravek Sinecod kapky ulevuje od suchého, obtížně ztišitelného kašle. Tlumí suchý dráždivý kašel různého původu. Krátkodobě uleví od kašle při akutních infekcích průdušnice a průdušek, horních a dolních dýchacích cest. Sinecod ve formě kapek je určen pro děti.

Dávkování

Bez porady s lékařem nepodávejte Sinecod kapky dětem mladším 2 let. Dětem od 1 do 3 let podávejte 15 kapek 4x denně. Dětem starším 3 let podávejte 25 kapek 4x denně. Pokud se Vaše dítě do 5 dnů (u dětí mladších 12 let do 3 dnů) nebudete cítit lépe, nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je butamirati citras (5 mg v 1 ml).

Pomocnými látkami jsou krystalizující sorbitol 70 %, glycerol 85 %, sodná sůl sacharinu, vanilin, kyselina benzoová, ethanol 96 % (v/v), roztok hydroxidu sodného 300 g/l, čištěná voda.

Upozornění

Pokud Vám Váš lékař řekl, že Vaše dítě nesnáší některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento přípravek dítěti podávat. Sinecod kapky obsahují malé množství ethanolu (alkoholu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Doplňující informace

Výrobce: GlaxoSmithKline

EAN: 8596149001272

SUKL kód: 218092

Farmakoterapeutická skupina: antitusika

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz