Mucosolvan pro dospělé 30mg/5ml sirup 100ml

Kód: AD24063
195 Kč
Skladem (2 ks)

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan pro dospělé se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Mucosolvan sirup se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí. Jedná se např. o akutní záněty průdušek, hrtanu a průdušnice a dále o chronická onemocnění jako je např. chronická bronchitida (zánět průdušek) a chronická obstrukční plicní nemoc. Pacienti s akutním onemocněním dýchacího ústrojí mohou přípravek užívat bez porady s lékařem. Pacienti trpící chronickým onemocněním dýchacího ústrojí mohou přípravek užívat jen po poradě s lékařem. Sirup MUCOSOLVAN pro dospělé je určen především pro dospělé, mohou ho však užívat i dospívající a děti od 1 roku.

   

Složení

Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou sukralosa, hyetelosa, kyselina benzoová, jahodové aroma (obsahuje propylenglykol a aroma),, vanilkové aroma (obsahuje propylenglykol, umělé aroma a přírodní aroma), čištěná voda.

 

Dávkování

Jestliže není lékařem určeno jinak, je doporučené dávkování přípravku: Dospělí a dospívající nad 12 let: 5 ml 3 krát denně. Účinnost lze zvýšit podáním 10 ml sirupu 2krát denně (což odpovídá 120 mg ambroxol-hydrochloridu za den). Na doporučení lékaře je možno MUCOSOLVAN pro dospělé, sirup 30 mg/5 ml, podat i dětem do 12 let. V tom případě je doporučováno následující schéma dávkování závislé na závažnosti onemocnění: Děti 6 - 12 let: 2,5 ml 2 - 3x denně. Děti 2 - 5 let: 1,25 ml 3x denně. Děti 1- 2 roky: 1,25 ml 2x denně. Sirup MUCOSOLVAN pro dospělé zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek lze užívat s jídlem i bez jídla.

 

Kontraindikace

Neužívejte MUCOSOLVAN pro dospělé, jestliže jste přecitlivělí (alergičtí) na ambroxol nebo kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

  

Doplňující informace

Výrobce: Sanofi

EAN: 8595116523502

SUKL kód: 223151

Farmakoterapeutická skupina: Ambroxol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz