Guajacuran 200mg obalené tablety 50 ks

Kód: AD29707
319 Kč
Skladem (3 ks)

Přípravek Guajacuran se používá k usnadnění vykašlávání při zahlenění a k úlevě napětí kosterního svalstva, včetně zvýšeného napětí šíjových svalů. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. U dětí od 6 do 12 let se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Léčivou látkou je guaifenesinum. Jedna obalená tableta obsahuje guaifenesinum 200 mg. Pomocnými látkami jsou: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, sacharóza, mastek, sodná sůl karboxymethylškrobu, želatina, aluminium-tristearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, glycerol, oxid titaničitý, sodná sůl karmelózy, smaragdová zeleň, směs bílého a karnaubského vosku, arabská klovatina.

 

Dávkování

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a dospívající od 12 let obvykle užívají 3-5krát denně 1 tabletu, ve výjimečných případech 2 tablety. Maximální denní dávka je 2 400 mg (12 tablet). Dětem ve věku 6-12 let se podává 2-3 krát denně 1 tableta. Nepodávejte tento přípravek dětem do 6 let. Jestliže se Vaše obtíže nezlepší během 3 dnů nebo dojde ke zhoršení Vašeho stavu, obraťte se na svého lékaře. Pokud Vaše obtíže přetrvávají déle než 7 dní nebo se znovu objeví, přípravek dále neužívejte a poraďte se s lékařem.

 

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci. Neužívejte přípravek Guajacuran jestliže jste alergický(á) na guaifenesin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Neužívejte přípravek při myasthenia gravis a myastenickém syndromu (nervosvalové onemocnění charakterizované nadměrnou svalovou slabostí a unavitelností). Přípravek guajacuran nesmí užívat těhotné ženy a děti mladší 6 let.

 

Doplňující informace

Výrobce: Zentiva

EAN: 8594739246485

SUKL kód: 246263

Farmakoterapeutická skupina: Guajfenesin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz