Bromhexin 12 mg, roztok 30 ml

Kód: AD3043
121 Kč
Skladem (3 ks)

Bromhexin 12 BC kapky uvolňuje hleny při onemocnění dýchacích cest s úporným zahleněním. Přípravek Bromhexin 12 BC kapky se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která  doprovází úporné zahlenění a vlhký kašel. Přípravek je vhodný při akutním zánětu průdušek a plic k uvolnění hlenu. Kapky Bromhexin 12 BC kapky jsou určeny dospělé, dospívající a děti od 2 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Působení přípravku je podporováno přítomností silic, které jsou obsažené v přípravku.

Bez porady s lékařem se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest, jako je akutní zánět průdušek. Na doporučení lékaře se tento přípravek užívá pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek.

Pro použití u dětí od 2 let, dospívajících a dospělých. Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 

 

Léčivá látka a její množství

  • Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum. 1 ml roztoku (25 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg.
  • Dalšími složkami jsou bezvodá kyselina citronová, silice máty rolní částečně zbavená mentholu, propylenglykol, čištěná voda.

 

Doplňující informace

Výrobce: Berlin-Chemie

EAN: 4013054027776

SUKL kód: 12495

Farmakoterapeutická skupina: mukolytikum

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz