ACC LONG 600mg 20 šumivých tablet
Kód: AD3114Související produkty

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...

Léčivý přípravek STOPTUSSIN TABLETY je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškové hlenu a...

Přípravek Stoptussin sirup tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Je určený k léčbě suchého, dráždivého a obtížně...

Přípravek Stoptussin sirup tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Je určený k léčbě suchého, dráždivého a obtížně...

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle....

Přípravek Sinecod je lék ve formě kapek určený k tlumení a léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu u dětí a dospělých (antitusikum). Sinecod obsahuje látku, která tlumí...

Přípravek Stoptussin kapky se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětu hrtanu,...

Přípravek Erdomed usnadňuje vykašlávání a působí proti bakteriím. Léčí vlhký kašel. Erdomed též působí protektivně proti zhoršení onemocnění dýchacích cest a je indikován i...

ACC SIRUP 20 mg/ml snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje tím vykašlávání. Přípravek ACC SIRUP 20 ml/mg se užívá k léčbě všech onemocnění...
Detailní popis produktu
ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let.
Složení
Léčivá látka: Jedna šumivá tableta obsahuje acetylcysteinum 600 mg. Pomocnými látkami jsou: bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, ostružinové aroma.
Dávkování
Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1krát denně 1 šumivou tabletu, což odpovídá 600 mg acetylcysteinu denně.
Kontraindikace
V těhotenství a v období kojení může být tento přípravek užíván jen, jsou-li pro to zvlášť závažné důvody a pouze na doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: Salutas Pharma
EAN: 4030855002511
SUKL kód: 57396
Farmakoterapeutická skupina: Acetylcystein
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Léčivý přípravek STOPTUSSIN TABLETY je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškové hlenu a...

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.