Vizik Oční kapky zvlhčující 10 ml

Kód: AD33045
205 Kč
Skladem (>5 ks)

Vizik oční kapky zvlhčující zklidňují a poskytují úlevu pro suché a podrážděné oči. Obsahují hyaluronát sodný a karbomer, které chrání a zvlhčují povrch oka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vizik Oční Kapky Zvlhčující vytvářejí sterilní, viskoelastický dlouho ulpívající a čirý ochranný film na rohovce. To zajišťuje především hyaluronát sodný, sodná sůl kyseliny hyaluronové, který díky své specifické fyzikální vlastnosti vytváří rovnoměrný, stabilní a velmi dlouho na rohovce ulpívající ochranný film, aniž by došlo ke zhoršení vidění. 

Oční kapky obsahují karbomer, který podporuje tvorbu kluzkého a ochranného filmu na rohovce a spojivce. Ve spojení s kyselinou hyaluronovou vzniká ideální nahrazení chybějící slzné tekutiny. Oční kapky Vizik Zvlhčující chrání a zvlhčují povrch oka a činí ho kluzkým. Díky tomu působí na dlouhodobou úlevu při obtížích vznikajících v souvislosti s:

  • mechanickým namáháním, např. při nošení tvrdých a měkkých kontaktních čoček nebo při diagnostických zákrocích na oku,
  • stresujícími vlivy okolního prostředí, např. klimatizace, vítr, chlad, sucho nebo znečištění ovzduší, např. cigaretovým kouřem, nebo
  • namáháním očí, např. při práci u počítačových obrazovek, u mikroskopů a rovněž při dlouhých cestách autem.

Oční kapky Vizik zvlhčující  neobsahují konverzační látky, jsou mimořádně dobře snášeny i při dlouhodobém používání a jsou vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Kontaktní čočky nemusí být při aplikaci očních kapek Vizik vyjmuty.

Velikost balení je 10ml. 

 

Dávkování a způsob užití

Vkápněte 3 - 5krát denně jednu kapku do spojivkového vaku oka. Pomalu zavřete oči, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po povrchu oka.

Zamezte jakémukoliv kontaktu otvoru kapátka s očima nebo rukama.

Složení

1 ml obsahuje: hyaluronát sodný 0.015%, karbomer 981, glycerol, vodu na injekci. 

 

Doplňující informace

Výrobce: Dr. Theiss CZ

EAN: 4016369655610

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz