Guajacuran 200mg obalené tablety 50 ks
Kód: AD29707Související produkty

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...

Přípravek Stoptussin kapky se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětu hrtanu,...

Mucosolvan roztok usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých, dospívajících a dětí.

Léčivý přípravek STOPTUSSIN TABLETY je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškové hlenu a...

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...

Ambrobene 15mg/5ml sirup usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest a zmírňuje kašel. Přípravek je určen k léčbě dětí (včetně kojenců), dospívajících a dospělých.

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan...

Přípravek Sinecod je lék ve formě kapek určený k tlumení a léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu u dětí a dospělých (antitusikum). Sinecod obsahuje látku, která tlumí...

Přípravek Erdomed usnadňuje vykašlávání a působí proti bakteriím. Léčí vlhký kašel. Erdomed též působí protektivně proti zhoršení onemocnění dýchacích cest a je indikován i u...

Přípravek Stoptussin sirup tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Je určený k léčbě suchého, dráždivého a obtížně...

Lék Guajacuran pomáhá při nervozitě, stresu a uvolňuje svalové napětí včetně napětí šíjových svalů. Pozitivní vliv má i na vykašlávání při...

Bromhexin 12 BC kapky uvolňuje hleny při onemocnění dýchacích cest s úporným zahleněním. Přípravek Bromhexin 12 BC kapky se užívá k léčbě akutních i...
Detailní popis produktu
Složení
Léčivou látkou je guaifenesinum. Jedna obalená tableta obsahuje guaifenesinum 200 mg. Pomocnými látkami jsou: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, sacharóza, mastek, sodná sůl karboxymethylškrobu, želatina, aluminium-tristearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, glycerol, oxid titaničitý, sodná sůl karmelózy, smaragdová zeleň, směs bílého a karnaubského vosku, arabská klovatina.
Dávkování
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a dospívající od 12 let obvykle užívají 3-5krát denně 1 tabletu, ve výjimečných případech 2 tablety. Maximální denní dávka je 2 400 mg (12 tablet). Dětem ve věku 6-12 let se podává 2-3 krát denně 1 tableta. Nepodávejte tento přípravek dětem do 6 let. Jestliže se Vaše obtíže nezlepší během 3 dnů nebo dojde ke zhoršení Vašeho stavu, obraťte se na svého lékaře. Pokud Vaše obtíže přetrvávají déle než 7 dní nebo se znovu objeví, přípravek dále neužívejte a poraďte se s lékařem.
Kontraindikace
Pozorně čtěte příbalovou informaci. Neužívejte přípravek Guajacuran jestliže jste alergický(á) na guaifenesin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Neužívejte přípravek při myasthenia gravis a myastenickém syndromu (nervosvalové onemocnění charakterizované nadměrnou svalovou slabostí a unavitelností). Přípravek guajacuran nesmí užívat těhotné ženy a děti mladší 6 let.
Doplňující informace
Výrobce: Zentiva
EAN: 8594739246485
SUKL kód: 246263
Farmakoterapeutická skupina: Guajfenesin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Kašel |
---|---|
EAN: | 8594739246485 |

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...

Přípravek Stoptussin kapky se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětu hrtanu,...

Přípravek Stoptussin sirup tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Je určený k léčbě suchého, dráždivého a obtížně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.