Namman Muay Movifar 30 kapslí

Kód: MU03
639 Kč –12 %
jhdjhw
639 Kč –12 % 559 Kč
Skladem (2 ks)

Namman Muay Movifar je inovativní doplněk stravy s Novasol® technologií pro maximální vstřebávání boswellie a kurkumy, s UC-II kolagenem a vitaminem D. Obnovte bolavé a ztuhlé klouby, ulevte si od potíží a podpořte celkové zdraví vašich kloubů pomocí této „starodávné asijské dvojice“, kterou najdete uvnitř přípravku Movifar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje patentovanou složku Boswellia serrata + Curcuma longa - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo.  Kolagen UC II® je typu II - kolagen typu II je hlavní složkou kloubní chrupavky.
Boswelia serrata (Kadidlovník pilovitý) podporuje normální stav kostí a kloubů. 56x lepší vstřebávání Boswellia serrata než běžné přípravky.
Kurkuma dlouhá přispívá k normálnímu stavu kloubů a kostí. 114-277x lepší vstřebávání kurkuminu než vše, co je dostupné na trhu. Vitamin D napomáhá vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a podporuje imunitní systém.

 • Obnovuje ztuhlé a bolavé klouby
 • Podporuje zdravou funkci kloubů
 • Působí proti degradaci kloubů a nepříjemným pocitům
 • Obsahuje nejúčinnější patentovanou složku Boswellia serrata + Curcuma longa dostupnou na trhu - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo
 • 56x lepší vstřebávání Boswellia serrata než běžné přípravky
 • 114 - 277x lepší vstřebávání kurkuminu než vše, co je dostupné na trhu
 • Podporuje zdravou hladinu synoviální tekutiny v kloubech a zabraňuje přímému kontaktu chrupavek
 • Obsahuje kolagen UC II® typu II, který podporuje zdravou funkci kloubní chrupavky
 • Obsahuje vitamin D, který napomáhá vstřebávání vápníku a fosforu, což jsou klíčové prvky pro celkové zdraví kostí
 • Nejlepší výsledky s pouhými 1-2 tabletami denně, po jídle zapít 2 dcl vody
 • Podporuje plynulý a pružný pohyb a přispívá zdravému a aktivnímu životnímu stylu

 

Balení obsahuje 30 kapslí. Hmotnost obsahu 30 g.

V roce 2022 sledovali vědci z belgické univerzity 232 pacientů s kloubními potížemi v rukou. Všichni pacienti užívali tuto „starodávnou asijskou dvojici“ po dobu 3 měsíců. Výsledkem bylo výrazné snížení kloubních potíží. Během 12 týdnů se vědcům navíc podařilo snížit spotřebu nesteroidních antirevmatik o 64 %. Na konci studie vědci uvedli, že 80,3 % pacientů bylo z výsledků nadšeno. A 75.5% z nich chtělo pokračovat v užívání „starodávné asijské dvojice“ i po skončení studie.
*https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/66/wr/mm6609e1.htm
 

   

Doporučená dávka:

 • Počáteční dávka: 2 kapsle denně po dobu jednoho měsíce.
 • Udržovací dávka: 1 kapsle denně.

Zapijte kapsli sklenicí vody během jídla.

   

Složení:

Novasol® Curcumin/Boswellia (emulgátory: polyoxyethylen sorbitan monooleát, polyoxyethylen sorbitan monolaurát; extrakt z boswellie, Boswellia serrata; extrakt z oddenku kurkumy, Curcuma longa; voda), emulgátor: hydroxypropylmethylcelulóza, UC II® kolagen (kuřecí chrupavka, stabilizátor: chlorid draselný), cholekalciferol.
NovaSOL® je ochranná známka společnosti AQUANOVA AG.

Upozornění:

Vzhledem k přirozenému původu vlastností aktivních látek se barva, chuť a vůně výrobku může v jednotlivých šaržích mírně lišit. Tyto změny nemají vliv na kvalitu a účinnost výrobku.

Přípravek není doporučen osobám s jaterními problémy nebo onemocněním žlučových cest, těhotným ženám a kojícím matkám. Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek přípravku nebo užíváte léky na ředění krve, léky proti rakovině nebo imunosupresiva, poraďte se před použitím s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz