Voltaren Forte 20 mg/g gel 150 g
Kód: AD29679Související produkty

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke...

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a...

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Přípravek FLECTOR EP TISSUGEL je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach.

Nurofen tablety se se užívají při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, menstruačních bolestech, bolestech zubů, bolestech svalů a kloubů, horečce a bolestech při...

Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy, zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné...

Snižuje horečku a tlumí bolest při chřipkových a jiných onemocněních. Ulevuje od bolesti při prořezávání zoubků. Pro děti a kojence od 3 měsíců a 5kg.

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy,...

ACYLPYRIN plus C patří do skupiny léků nazývaných analgetika, antipyretika. Kyselina acetylsalicylová tlumí bolest a snižuje horečku. Kyselina askorbová podporuje obranné reakce...
Detailní popis produktu
Voltaren Forte působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Působí proti bolesti, zánětu a otokům při poranění svalů, šlach a kloubů. Přípravek Voltaren Forte je určen ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění, jako jsou podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění u dospívajících od 14 let. Dospělí mohou přípravek používat při bolesti zad, při poranění měkkých tkání a poúrazových stavech např. vymknutí, natáhnutí svalu nebo pohmoždění.
Dávkování
Přípravek se nanáší na bolestivou oblast 2x denně (ráno a večer), což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin. Bez porady s lékařem mohou dospělí přípravek používat 2 týdny, dospívající od 14 let 7 dní.
Složení
Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.
Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.
Upozornění
Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel je lék k vnějšímu použití. Obsahuje diclofenacum diethylaminum. Neaplikujte Voltaren Forte na poraněnou kůži nebo na otevřenou ránu. Přípravek se nesmí dostat do očí a na sliznice. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.
Doplňující informace:
Výrobce: GlaxoSmithKline
EAN: 5054563919625
SUKL kód: 246013
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.