Flector EP Tissugel transdermální náplast 5 ks
Kód: AD31841Související produkty

FLECTOR EP GEL obsahuje léčivou látku diklofenak epolamin. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé přípravky(NSAID) a je určen k místnímu podání,...

Olfen 140 mg léčivé náplasti se používají při krátkodobé místní léčbě bolestí spojených s akutním natažením, podvrtnutím nebo pohmožděním rukou nebo nohou v důsledku úrazu....

Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které mají zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů

Přípravek Voltaren 140 mg léčivá náplast se používá k lokální symptomatické a krátkodobé léčbě bolesti způsobené akutním namožením, podvrtnutím nebo pohmožděním končetin v...

Brufen Rapid je přípravek obsahující účinnou látku ibuprofen. Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, akutní bolest...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech) a při horečce. Při...

Rychlá pomoc při bolestech zad, hlavy, zubů i při bolestivé menstruaci. Působí proti bolesti a snižuje otok při poúrazových stavech jako je podvrtnutí či natažené svaly.

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné...

Léčivý přípravek pro zmírnění bolesti, který účinkuje rychle a jehož účinek je dlouhodobý. Je k dispozici v perforovaných blistrech, a tak můžete mít tabletu vždy u sebe.

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke...
Detailní popis produktu
Přípravek FLECTOR EP TISSUGEL je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 16 let.
Složení
Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 180 mg v jedné náplasti. Pomocné látky: želatina, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselina vinná, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěná voda.
Dávkování
Obvyklý režim dávkování je 1 nebo 2 náplasti denně (tj. jedna aplikace každých 12 nebo 24 hodin) po dobu až 14 dní.
Kontraindikace
V průběhu první a druhé třetiny těhotenství nepoužívejte diklofenak pokud to není nezbytně nutné. Je-li diklofenak používán u žen, které chtějí otěhotnět nebo jsou v prvním a druhém trimestru těhotenství, musí být dávka co nejnižší a doba léčby co nejkratší. O užívání přípravku v první a druhé třetině těhotenství se vždy poraďte s lékařem. Během posledních 3 měsíců těhotenství se přípravek FLECTOR EP TISSUGEL nesmí používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: IBI
EAN: 7680520220107
SUKL kód: 14830
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.