Olfen Neo Forte 20 mg/g gel 100 g

Kód: AD29868
325 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Léčivý přípravek Olfen Neo Forte ulevuje od intenzivní, náhle vzniklé bolesti svalů a kloubů se silou dvojnásobné koncentrace účinné látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivý přípravek Olfen Neo Forte ve formě gelu se používá k úlevě od bolesti svalů a kloubů při akutním namožení, podvrtnutí nebo při pohmoždění po tupých poraněních. Ulevuje od intenzivní, náhle vzniklé bolesti se silou 2x vyšší koncentrace účinné látky*. Olfen Neo Forte je určený pro dospělé a dospívající od 14 let.

Hlavní vlastnosti:

  • ověřená účinná látka diclofenac
  • při intenzivní náhle vzniklé bolesti svalů a kloubů
  • když je potřeba síla 2x vyšší koncentrace účinné látky*
  • praktické a ergonomické otvíraní
  • aplikace pouze 2x denně

Dávkování

Olfen Neo Forte používejte 2x denně (přednostně ráno a večer). Podle velikosti postiženého místa aplikujte množství gelu o velikosti třešně až vlašského ořechu, což odpovídá 1-4 g gelu. Maximální denní dávka je 8 g gelu. Gel nanášejte na postižené části těla v tenké vrstvě a jemně vetřete do kůže. Po rozetření gelu si umyjte ruce. Po nanesení gelu na kůži můžete použít propustný (neokluzivní) obvaz, ale nejdříve ponechejte gel na kůži několik minut zaschnout. Nepoužívejte neprodyšný okluzivní obvaz. Přípravek Olfen Neo Forte se nemá používat déle než 1 týden bez porady s lékařem. Pokud se příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší po 3-5 dnech léčby, poraďte se se svým lékařem. Jestliže jste zapomněli použít přípravek Olfen Neo Forte nenanášejte dvojitou dávku, abyste vynechanou dávku nahradili.

 

Doplňující informace

Výrobce: Teva Pharmaceuticals

EAN: 8594056566181

SUKL kód: 246807

Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz