Voltaren ActiGo Extra 25 mg 20 tablet
Kód: AD23662Související produkty

ACYLPYRIN plus C patří do skupiny léků nazývaných analgetika, antipyretika. Kyselina acetylsalicylová tlumí bolest a snižuje horečku. Kyselina askorbová podporuje obranné reakce...

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a...

Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy,...

Přípravek je vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolestech zubů, při bolesti v průběhu nervů (neuralgie), bolesti revmatického původu (zejména při osteoartróze)...

Ataralgin se používá k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále se užívá při bolestech kloubů a svalů doprovázejících...

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového...

Šumivé tablety Paralen Rapid 500 mg se užívají k léčbě mírné až středně silné bolesti (bolest zubů, hlavy, bolestivá menstruace) a ke snížení horečky u dospělých a...

Léčivý přípravek pro zmírnění bolesti, který účinkuje rychle a jehož účinek je dlouhodobý. Je k dispozici v perforovaných blistrech, a tak můžete mít tabletu vždy u sebe.

Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které mají zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Panadol pro děti snižuje horečku při chřipce a nachlazení, po očkování a tlumí bolest.

Nurofen tablety tlumí bolest a snižuje horečku. Užívá se při mírných až středně silných bolestech, ulevuje při chřipce a nachlazení.
Detailní popis produktu
Voltaren ActiGo Extra mírní bolest a snižuje otok a působí proti zánětu. Rychlý nástup účinku oceníte zejména při:
- bolesti zad, hlavy, zubů
- bolestivé menstruaci
- bolesti a horečce spojené s chřipkou a nachlazením (včetně bolesti v krku)
- bolestivých úrazech (podvrtnutí kloubů, natažení svalů)
Přípravek se používá ke krátkodobé léčbě a mohou jej užívat dospělí a mladiství od 14 let. Neužívejte přípravek v období kojení a ve 3. trimestru těhotenství.
Dávkování
Užívejte 1 tabletu před jídlem, podle potřeby pokračujte s užíváním 1 tablety po 4-6 hodinách. Neužívejte více než 3 tablety denně.
Neužívejte přípravek déle než 5 dní při bolesti a v případě horečky déle než 3 dny. Pokud příznaky onemocnění přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.
Složení
Léčivou látkou je diclofenacum kalium (25 mg) v 1 obalené tabletě.
Pomocnými látkami jsou magnesium-stearát, povidon 40, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylškrobu, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, makrogol 8000, červený oxid železitý (E 172) a oxid titaničitý (E 171), mastek, sacharóza.
Upozornění
Pokud máte vysoký tlak, jste diabetik, kouříte, nebo užíváte jiné léky od bolesti nebo na ředění krve, poraďte se nejdříve s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.
Doplňující informace:
Výrobce: GlaxoSmithKline
EAN: 8596149001593
SUKL kód: 218105
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.