Voltaren Forte 20mg/g gel 50g
Kód: AD23173Související produkty

FLECTOR EP GEL obsahuje léčivou látku diklofenak epolamin. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé přípravky(NSAID) a je určen k místnímu podání,...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné...

ACYLPYRIN plus C patří do skupiny léků nazývaných analgetika, antipyretika. Kyselina acetylsalicylová tlumí bolest a snižuje horečku. Kyselina askorbová podporuje obranné reakce...

Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné k úlevě při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Panadol Extra Novum též přináší úlevu od...

Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy,...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Lék pro vnitřní užití, který poskytuje úlevu od bolesti a také zmenšuje zánět a otoky. Má rychlý nástup účinku a nabízí tak řešení zvláště při léčbě akutních bolestivých stavů a...

Nurofen tablety tlumí bolest a snižuje horečku. Užívá se při mírných až středně silných bolestech, ulevuje při chřipce a nachlazení.

Brufen Rapid je přípravek obsahující účinnou látku ibuprofen. Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, akutní bolest...

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Přípravek je určen k úlevě při bolesti mírné až střední intenzity, např. při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Též přináší úlevu od...
Detailní popis produktu
Voltaren Forte působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Působí proti bolesti, zánětu a otokům při poranění svalů, šlach a kloubů. Přípravek Voltaren Forte je určen ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění, jako jsou podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění u dospívajících od 14 let. Dospělí mohou přípravek používat při bolesti zad, při poranění měkkých tkání a poúrazových stavech např. vymknutí, natáhnutí svalu nebo pohmoždění.
Dávkování
Přípravek se nanáší na bolestivou oblast 2x denně (ráno a večer), což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin. Bez porady s lékařem mohou dospělí přípravek používat 2 týdny, dospívající od 14 let 7 dní.
Složení
Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.
Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.
Upozornění
Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel je lék k vnějšímu použití. Obsahuje diclofenacum diethylaminum. Neaplikujte Voltaren Forte na poraněnou kůži nebo na otevřenou ránu. Přípravek se nesmí dostat do očí a na sliznice. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.
Doplňující informace:
Výrobce: GlaxoSmithKline
EAN: 5054563923875
SUKL kód: 246002
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.