Olynth HA 0,1% nosní sprej 10 ml

Kód: AD30186
148 Kč –12 %
Olynth HA 0,1% nosní sprej 10 ml
148 Kč –12 % 129 Kč
Skladem (2 ks)

Přípravek Olynth HA 0,1% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Přípravek Olynth HA 0,1% je rovněž určen k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice provázeného rýmou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Olynth HA 0,1% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Přípravek Olynth HA 0,1% je rovněž určen k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice provázeného rýmou. Olynth HA 0,1% je určen k léčbě dospělých a dětí od 7 let. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáhá zvlhčení nosní sliznice.

   

Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum. Pomocnými látkami jsou: natrium-hyaluronát, glycerol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol, voda na injekci.

 

Dávkování

Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělým a dětem od 7 let se přípravek podává podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka přípravku Olynth HA 0,1% nosního spreje do každé nosní dírky. Dávkování závisí na citlivosti nemocného a na účinku přípravku. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek Olynth HA 0,1% déle než 5 dní.

 

Kontraindikace

Nepoužívejte přípravek Olynth HA 0,1% u dětí do 7 let. Použití přípravku Olynth HA 0,1% není v průběhu těhotenství a kojení doporučeno. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Johnson & Johnson

EAN: 3574660402599

SUKL kód: 240020

Farmakoterapeutická skupina: Xylometazolin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz