Sinupret perorální kapky 50 ml

Kód: AD5731
169 Kč
Skladem (3 ks)

Sinupret, perorální kapky, roztok, se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě. Jedná se o onemocnění horních dýchacích cest jako je zánět vedlejších dutin nosních (sinusitida), který se může vyskytovat buď samostatně nebo v kombinaci se zánětem sliznice dutiny nosní (rinosinusitida).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sinupret, perorální kapky, roztok, se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě. Jedná se o onemocnění horních dýchacích cest jako je zánět vedlejších dutin nosních (sinusitida), který se může vyskytovat buď samostatně nebo v kombinaci se zánětem sliznice dutiny nosní (rinosinusitida). Počínající příznaky těchto akutních nekomplikovaných zánětů se projevují výtokem z nosu, následně ucpaným nosem, překrvením nosní sliznice, bolestí tváře nebo hlavy, která se často prohlubuje při předklonění nebo vyvíjením tlaku palcem na postiženou oblast obličeje, a pocitem tlaku v obličeji, hlavně kolem nosu. Přípravek mohou používat dospělí, dospívající i děti starší než 1 rok

   

Složení

100 g roztoku obsahuje: Herbarum extractum pro Sinupret 29,0 g ex: Gentianae radice 0,2 g; Primulae flore 0,6 g; Rumicis herba 0,6 g; Sambuci flore 0,6 g; Verbenae herba 0,6 g. Pomocné látky: ethanol 60% (V/V) (součást herbarum extractum pro Sinupret)., čištěná voda.

 

Dávkování

Dospívající od 12 let a dospělí 3krát denně 50 kapek Děti 6 - 11 let 3krát denně 25 kapek Děti 1 - 5 let 3krát denně 15 kapek V případě potřeby je možno dávku léku podávat až 6 x denně. Přípravek mohou zvláště děti užívat s ovocnou šťávou nebo s čajem. Dostatečný přívod tekutin působí podpůrně.

 

Kontraindikace

Přípravek není určen dětem do 1 roku. Doba použitelnosti po prvním otevření je 3 měsíce. Sinupret se v těhotenství a kojení může podávat pouze na základě výslovného doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Bionorica SE

EAN: 4029799128746

SUKL kód: 44561

Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva proti nachlazení

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz