Vicks Sinex Aloe a Eukalyptus nosní sprej 15 ml

Kód: AD16293
163 Kč
Skladem (3 ks)

Sinex Vicks nosní sprej ulevuje od ucpaného nosu až na 12 hodin. Mohou jej používat dospělí a děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivý přípravek Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus při nachlazení nebo rýmě uvolňuje ucpaný nos. Působí již za několik minut a jeho účinek trvá až 12 hodin.

 

Dávkování

Dospělí a děti od 10 let věku aplikují 1-2 vstřiky do každé nosní dírky, max. 2-3x denně. Děti od 6 do 10 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky, max. 2-3x denně. Nepoužívejte déle než 5-7 po sobě jdoucích dnů, delší používání může způsobit ucpání nosu. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je oxymetazolin-hydrochlorid (0,5 mg v 1 ml). Jeden vstřik (ekvivalentní 0,05 ml) obsahuje přibližně 25 mikrogramů oxymetazolin-hydrochloridu.

Pomocnými látkami jsou sorbitol, dihydrát natrium-citrátu, polysorbát 80, benzylalkohol, bezvodá kyselina citronová, suchý aloový extrakt, roztok benzalkonium-chloridu, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, cineol, dihydrát dinatrium-edetátu, karvon, čištěná voda.

Upozornění

Přípravek obsahuje benzalkonium-chlorid, který může způsobit otok nosní sliznice, zejména při dlouhodobém užívání. Spotřebujte do 12 měsíců od prvního otevření lahvičky.

 

Doplňující informace

Výrobce: Procter & gamble Czech Republic

EAN: 5410076294336

SUKL kód: 165064

Farmakoterapeutická skupina: Oxylometazolin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz