Sinupret Akut 160mg 20 obalovaných tablet

Kód: AD18960
295 Kč
Skladem (>5 ks)

Sinupret Akut je rostlinný lék s obsahem 5 rostlinných extraktů. Užívá se jestliže máte rýmu, jste nachlazení nebo trpíte zánětem vedlejších dutin nosních. Rozpouští hustý hlen, uvolňuje nos a nosní dutiny, uleví od tlaku a bolesti hlavy při nachlazení, podporuje léčbu antibiotik. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotnický přípravek je rostlinný lék s obsahem 5 rostlinných extraktů. Užívá se jestliže máte rýmu, jste nachlazení nebo trpíte zánětem vedlejších dutin nosních. Rozpouští hustý hlen, uvolňuje nos a nosní dutiny, uleví od tlaku a bolesti hlavy při nachlazení, podporuje léčbu antibiotik.  Vhodný k léčbě akutní rýmy a zánětu dutin od 18 let.

   

Složení

Léčivou látkou je přírodní Herbarum extractum pro Sinupret siccum ex Gentianae radice, Primulae flore, Rumicis herba, Sambuci nigrae flore et Verbenae herba (1:3:3:3:3) 3-6 : 1,1. extrakční činidlo: ethanol 51% (m/m). Každá obalená tableta obsahuje 160,00 mg suchého extraktu.

Dalšími složkami jsou: sacharosa; mastek; uhličitan vápenatý (E 170); mikrokrystalická celulosa; maltodextrin; celulosový prášek; hypromelosa; arabská klovatina usušená rozprášením; hydrofobní koloidní oxid křemičitý; koloidní bezvodý oxid křemičitý; oxid titaničitý (E 171); tekutá glukosa; magnesium-stearát [rostlinný]; kyselina stearová; chlorofylový prášek 25 % (obsahuje měďnatý komplex chorofylinu E 141); hlinitý lak indigokarmínu (obsahuje indigokarmín E 132 a hydroxid hlinitý); karnaubský vosk; riboflavin (E 101). 

Jedna obalená tableta obsahuje průměrně 0,3 g stravitelných sacharidů

 

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu Sinupret AKUT. Maximální denní dávka jsou 3 obalené tablety. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. 

Bez porady s lékařem můžete tablety užívat maximálně 7-14 dnů. V případě, že potíže přetrvávají déle, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

 

Kontraindikace

V případě přecitlivělosti na některou léčivou látku nebo kteroukoli další složku, přípravek neužívejte. Výrobek není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let, ani pro těhotné a kojící ženy.

Pozorně si přečtěte celou příbalovou informaci předtím, než začnete přípravek užívat.

 

Doplňující informace:

Výrobce: Bionorica SE

EAN: 4029799167301

SUKL kód: 197843

Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva proti nachlazení

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz