Enterol 250mg tobolky 10 ks

Kód: AD7343
205 Kč
Skladem (5 ks)

Přípravek Enterol je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu; k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Enterol je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu; k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Přípravek Enterol tobolky mohou užívat dospělí, dospívající i děti (včetně kojenců). Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek.

 

Složení

Léčivou látkou je Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý.

 

Dávkování

Děti do 4 let (včetně kojenců) užívají jednu nebo 2 tobolky denně. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Děti od 4 let, dospívající a dospělí užívají 1 nebo 2 tobolky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer). Tobolky polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud podáváte přípravek ve formě tobolek dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykáním, tobolku otevřete a její obsah smíchejte se sladkým nápojem, potravou, nebo nasypte do kojenecké láhve.

 

Kontraindikace

Neužívejte přípravek ENTEROL jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku. Vzhledem k nedostatku informací se užívání přípravku Enterol nedoporučuje během těhotenství a kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Biocodex

EAN: 3583316669187

SUKL kód: 10502

Farmakoterapeutická skupina: Saccharomyces Boulardii

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz