Smecta prášek perorální 30 sáčků

Kód: AD2597
375 Kč
Skladem (3 ks)

Přípravek Smecta se používá k léčbě akutního a chronického průjmu u dětí a dospělých. Přípravek Smecta je přírodní čištěný jíl s vysokou vazebnou kapacitou, jenž je schopen se vázat s hlenem sliznice zažívacího traktu a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Touto cestou chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám a umožňuje rychlejší uzdravení. Současně je Smecta schopna vázat toxické látky produkované infekčním původcem průjmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Smecta se používá k léčbě akutního a chronického průjmu u dětí a dospělých. Smecta je přírodní čištěný jíl, který na sebe váže toxické látky vznikající při infekčním průjmu. Zároveň chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám. Bez porady s lékařem může být Smecta podávána dětem od 3 let.

 

Kdy se užívá?

  • k léčbě akutního průjmu u dětí a dospělých.
  • k léčbě chronického (dlouhodobého) průjmu u dospělých

 

Složení

Léčivou látkou jediosmectitum. Jeden sáček obsahuje diosmectitum 3 g. Pomocnými látkami jsou: monohydrát glukosy, sodná sůl sacharinu, vanilkové aroma (obsahuje maltodextrin, sacharosu, triacetin, vanilin, oxid křemičitý, ethanol a sojový lecithin), pomerančové aroma (obsahuje maltodextrin, sacharosu, silice oplodí sladkého pomeranče, arabskou klovatinu, diacetyltartrát-monodiacetylglycerolu, oxid křemičitý.

 

Dávkování

Léčba akutního průjmu: -u dětí od 2 let: doporučená dávka je 2 sáčky denně. Na začátku akutního průjmu je možné dávku zdvojnásobit. -U dospělých: doporučená dávka je 3 sáčky. Na začátku akutního průjmu je možné dávku zdvojnásobit. Léčba chronického průjmu a bolestivých příznaků spojených s funkčním onemocněním střeva: -u dospělých: obvykle 3 sáčky denně. Způsob podání: obsah sáčku se musí rozpustit těsně před použitím.

 

Kontraindikace

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek SMECTA se nedoporučuje podávat během těhotenství a v období kojení z důvodu opatrnosti, neboť nejsou dostupné dostatečné údaje o možném vlivu dalších složek jílu na plod a kojené dítě. Neužívejte přípravek SMECTA jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku. Přípravek mohou užívat děti od 2 leta dospívající. U malých dětí ve věku do 3 let se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: BEAUFOUR IPSEN INDUSTRIE, DREUX

EAN: 3665585002107

SUKL kód: 243242

Farmakoterapeutická skupina: Diosmektit

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz