Brufen Rapid 400mg potahované tablety 24 ks

Kód: AD27488
135 Kč
Skladem (1 ks)

Pomáhá při léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení, při bolestech hlavy, zubů a při bolestivé menstruaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brufen Rapid je přípravek obsahující účinnou látku ibuprofen. Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, akutní bolest hlavy u migrenózního záchvatu s aurou nebo bez aury, bolest zubů, menstruační bolest a k léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení. Na doporučení lékaře se užívá i na symptomatickou léčbu při zánětlivých onemocnění kloubů, při degenerativních onemocnění kloubů a otoků a zánětu po poranění měkkých tkání.

 

Složení

Léčivá látka je ibuprofenum (ve formě ibuprofenum lysinicum). Jedna 400 mg tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg (ve formě ibuprofenum lysinicum). Pomocné látky tablet jsou mikrokrystalická celulosa (E460), koloidní bezvodý oxid křemičitý (E551), krospovidon (E1202), povidon (E1201), magnesium-stearát (E572), mastek (E553b), hydrolyzovaný polyvinylalkohol (E1203), oxid titaničitý (E171), makrogol (E1521), mastek (E553b), šelak, černý oxid železitý (E172), roztok amoniaku (E527).

 

Dávkování

Dospělí, starší pacienti a děti od 12 let (s tělesnou hmotností nad 40 kg): Doporučené dávkování přípravku je 400 mg (1 tableta) třikrát denně podle potřeby. Odstup mezi jednotlivými dávkami je alespoň 6 hodin. Neužívejte více než 1200 mg (3 tablety) během 24 hodin. Tablety se polykají celé a zapíjejí se dostatkem vody - nekousejte. Brufen rapid se nemá užívat déle než 10 dní, pokud lékař nestanoví jinak. Pokud budou příznaky onemocnění přetrvávat nebo se zhorší, poraďte se svým lékařem.

 

Kontraindikace

Brufen Rapid není určen pro dospívající s tělesnou hmotností nižší než 40 kg a děti do 12 let věku. Brufen Rapid se nesmí užívat v posledních 3 měsících těhotenství. Pokud jste v prvních 6 měsících těhotenství, kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Neužívejte, jestliže jste alergický/á na ibuprofen nebo kteroukoliv další složí tohoto přípravku. Tento přípravek je určen pouze ke krátkodobému použití. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

   

Doplňující informace

Výrobce: Mylan

EAN: 8594158893604

SUKL kód: 232998

Farmakoterapeutická skupina: Ibuprofen

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz