Voltaren 140mg léčivé náplasti 5 ks
Kód: AD22948Související produkty

Přípravek FLECTOR EP TISSUGEL je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach.

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a...

Léčivý přípravek pro zmírnění bolesti, který účinkuje rychle a jehož účinek je dlouhodobý. Je k dispozici v perforovaných blistrech, a tak můžete mít tabletu vždy u sebe.

Ke snížení horečky, k tlumení mírných až středně těžkých bolestí hlavy, zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním.

Lék pro vnitřní užití, který poskytuje úlevu od bolesti a také zmenšuje zánět a otoky. Má rychlý nástup účinku a nabízí tak řešení zvláště při léčbě akutních bolestivých stavů a...

Rychlá pomoc při bolestech zad, hlavy, zubů i při bolestivé menstruaci. Působí proti bolesti a snižuje otok při poúrazových stavech jako je podvrtnutí či natažené svaly.

Přípravek ACYLPYRIN lze užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až středně silné bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti v zádech...

Přípravek Paralen Grip chřipka a bolest účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a nachlazení. Mezi tyto příznaky patří horečka, bolest hlavy, zimnice, zahleněný nebo ucpaný nos,...

Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy, zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. Brufen...

Ataralgin se používá k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále se užívá při bolestech kloubů a svalů doprovázejících...
Detailní popis produktu
Složení
Léčivou látkou je je diclofenacum natricum. Každá léčivá náplast obsahuje diclofenacum natricum 140 mg. Pomocnými látkami jsou: nosná vrstva: netkaná polyesterová vrstva adhezivní vrstva: bazický butylovaný methakrylátový kopolymer adhezivní akrylátový kopolymer makrogol-600stearát sorbitanoleát krycí vrstva: silikonizovaný papír
Dávkování
Doporučená dávka je jedna léčivá náplast 2 x denně. Aplikujte léčivou náplast na postiženou oblast dvakrát denně, ráno a večer. Maximální denní dávka jsou 2 léčivé náplasti denně i v případě, že je potřeba léčit více než jednu postiženou oblast
Kontraindikace
Přípravek Voltaren 140 mg léčivá náplast nepoužívejte na poškozenou kůži (např. kožní oděrky, říznutí, popálení), infikovanou kůži nebo kůži zasaženou zánětem (exudativní dermatitidou) nebo ekzémem. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: GlaxoSmithKline
EAN: 8596149000213
SUKL kód: 172672
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Horečka, bolest |
---|---|
EAN: | 8596149000213 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.