Aspirin C šumivé tablety 20 ks

Kód: AD3637
319 Kč
Skladem (5 ks)

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek Aspirin C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety Aspirin C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let.

   

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti v krku, bolesti svalů, kloubů a zad
  • ulevuje od horečky a od bolestí během nachlazení
  • obsahuje také vitamín C – pro Vaši imunitu

    

Složení

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum a acidum ascorbicum. Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

 

Dávkování

Dospělí a dospívající od 16 let: Jednotlivá dávka 1 až 2 šumivé tablety (400 až 800 mg) může být opakována v intervalech 4-8 hodin. Obvyklá denní dávka je 6 šumivých tablet, maximální denní dávka, která nesmí být překročena, je 10 šumivých tablet (4 g kyseliny acetylsalicylové).

 

Kontraindikace

Přípravek nesmí užívat ženy v poslední třetině těhotenství. Přípravek nesmí užívat děti a dospívající ve věku do 16 let při současně probíhajícím horečnatém onemocnění.

 

Doplňující informace

Výrobce: Bayer

EAN: 8590322000434

SUKL kód: 46213

Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz