Paralen Extra proti bolesti potahované tablety 12 ks
Kód: AD6057Související produkty
Detailní popis produktu
Paralen Extra proti bolesti ulevuje od mírné až středně silné bolesti a snižuje horečku. Obsahuje kombinaci dvou účinných látek, paracetamolu a kofeinu. Tablety Paralen Extra proti bolesti mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let.
Přípravek Paralen Extra proti bolesti pomáhá:
- při bolestech hlavy, při migréně
- při bolesti zad
- při bolestech zubů
- při bolestivé menstruaci
- ulevuje od bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení
Složení
Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 potahované tabletě. Dalšími složkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová 95%, mikrokrystalická celulosa, hypromelosa 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý, simetikonová emulze SE 4, mastek.
Dávkování
Dospělí a dospívající: 1-2 tablety dle potřeby až 4 krát denně v časových odstupech nejméně 4 hodin. Jedna dávka 1 tablety je vhodná pro jednotlivce s hmotností méně než 60 kg, zatímco jedna dávka 2 tablet je vhodná pouze pro jednotlivce o hmotnosti 60 kg a více. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Neužívejte více než 8 tablet za 24 hodin. Děti 12-15 let: 1 tabletu nejvýše 3 krát denně s odstupem nejméně 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta. Nepodávejte více než 3 tablety za 24 hodin.
Kontraindikace
Přípravek nesmí být podáván dětem do 12 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: Sanofi
EAN: 8595116527883
SUKL kód: 254423
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.