Hylo Care 10ml

Kód: AD10984
379 Kč
Skladem (2 ks)

Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hyaluronát sodný 1 mg/ 1 ml a dexpanthenol
  • Urychlení hojení prostřednictvím dexpanthenolu
  • Bez konzervačních látek a fosfátů
  • Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček
Co je to HYLO-CARE®?
Hylo-CARE® je sterilní roztok bez konzervační přísady. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, dexpanthenol, citrátový pufr a vodu. 
 
K čemu se HYLO-CARE® používá?
Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích.

Kdy se má Hylo-CARE® používat?
K obnově a zachování zdravého oka patří také neustále zvlhčování vnějších tkání, spojivky a rohovky. V nejlepším případě plní tuto funkci naše slzy. Může se však stát, že přirozené slzy jsou k dispozici v nedostatečněm množství, anebo jen s narušeným složením. Oko pak reaguje zčervenáním, svěděním, pocitem cizího tělesa, pálením nebo rychlejší únavou. Tyto příznaky narušeného zásobování přirozenými slzami mohou nastat v suchém, klimatizovaném prostředí, následkem medikamentózní léčby nebo stárnutím.
 
Buňky spojivky a rohovky jsou neustále nově tvořeny a tento proces může optimálně probíhat jen ve vlhkém prostředí. Proto je důležité, aby také po operačních zákrocích na oku bylo oko dostatečně zvlhčováno a rána se optimálně hojila.

Ve všech těchto případech používání přípravku HYLO-CARE® vede k inztenivnímu zvlhčování oka a tím i obnově přirozené vlhkostní rovnováhy.

HYLO-CARE® obsahuje hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se nachází v oku, ale také v jiných částech těla. Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti – na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající film, který odolává odplavení. Tím trvá zvlhčující efekt velmi dlouho, přičemž funkce oka zůstávají plně zachovány. Proto lze bez problémů HYLO-CARE® používat během dne, pokud například není možné pro tužší konzistenci používat oční mast, která vytváří clonu.
Navíc HYLO-CARE® obsahuje dexpanthenol, který paří do velké skupiny B-vitaminů. Tato složka přípravku pokrývá potřebu oka po intenzivní regeneraci a plně podporuje zvlhčovací schopnosti hyaluronátu sodného. Kromě toho má dexpanthenol vlastnosti, které podporují hojení.
 
Jak často a jak dlouho se má HYLO-CARE® používat?
Počet denních dávek přípravku HYLO-CARE® záleží na individuálním úsudku, doporučení lékaře nebo lékárníka. Všeobecně se kape 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze HYLO-CARE® během dne používat častěji.
 
Pokud byste měl/a HYLO-CARE® používat častěji (např. více než 10krát denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO-CARE® je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích zeptat rovněž na radu svého očního lékaře.
 
Kdy by se HYLO-CARE® používat neměl?
HYLO-CARE® se nemá používat v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku.
 
Jaké další zásady je při uchovávání nutné dodržovat ?
Uchovávat při pokojové teplotě. Po prvním otevření použitelné 6 měsíců. Nepoužívejte po skončení doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:
oční kapky 10 ml
 

Doplňující informace

Výrobce: Ursapharm

EAN: 4031626710673

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz