Heparoid dermální krém 30 g

Kód: AD2001
141 Kč
Skladem (5 ks)

Přípravek Heparoid Léčiva krém je lokální antikoagulační preparát (přípravek tlumící krevní srážlivost), který po aplikaci na kůži zmírňuje bolesti a záněty, navíc podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů a změkčuje ztuhlou kůži při žilní nedostatečnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používá se ke zlepšení krevního oběhu po podlitinách (včetně hematomu) nebo poranění měkkých tkání, včetně poranění svalů, šlach, kloubního pouzdra a vazů; post-traumatických otoků (otoků po zranění nebo úrazu), kdy urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků. Následně po ústupu otoků a krevních výronů se snižuje pocit napětí a bolesti v místě zánětu nebo poranění. Dále se používá ke zlepšení tvorby jizev po zraněních nebo operacích a ke změkčení tuhých a vystupujících jizev. Přípravek Heparoid léčiva krém je určen k léčbě dospělých, dětí i dospívajících.

     

Složení

Léčivou látkou je heparinoidum S. Jeden gram krému obsahuje heparinoidum S 2 mg (což odpovídá 200 IU). Pomocnými látkami jsou tekutý parafin, propylenglykol, tvrdý parafin, cetylstearylalkohol, kyselina stearová, monoacylglyceroly nasycených vyšších mastných kyselin, ethoxylované alkoholy (C12 - C14), bílý vosk, methylparaben, trolamin, propylparaben, čištěná voda.

 

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, jemně vmasírujte do postižené oblasti asi 1 mm silnou vrstvu krému 2-3krát denně.

 

Kontraindikace

Těhotné ženy mohou používat přípravek Heparoid Léčiva pouze krátkodobě na doporučení lékaře, s výjimkou poslední třetiny těhotenství, kdy se z důvodu možného ovlivnění průběhu porodu (krvácení) nedoporučuje používat vůbec. Kojící ženy mohou používat přípravek Heparoid Léčiva pouze na doporučení lékaře, a to krátkodobě a na malé plochy. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Zentiva

EAN: 8594739026384

SUKL kód: 3575

Farmakoterapeutická skupina: Organo-heparinoid

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz