Lioton gel 50 g

Kód: AD3460
267 Kč
Skladem (3 ks)

Lehké nohy a pevný krok s přípravkem Lioton®

Lioton® je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez doporučení lékaře lze Lioton 100 000 gel použít k léčbě poranění a pohmožděnin, infiltrátů (nahromadění zánětlivých buněk a tekutiny v tkáni) a místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poúrazových poškození svalů, šlach a vazů.

  • Příjemný chladivý gel
  • Působí protizánětlivě
  • Snižuje otok
  • Zlepšuje mikrocirkulaci

    

Pro zdraví a komfort vašich nohou

  • Účinnou látkou v přípravku Lioton® je he­parin (ve formě heparinu sodného). Lioton® je k dispozici ve formě gelu v tubě (30 g, 50 g, 100 g), který se nanáší na kůži. Alergic­ké reakce na he­parin podaný lo­kálně na kůži se vys­kytují velmi vzác­ně. Reakce z pře­citlivělosti, nap­ř. zčervenání ků­že a svědění, se vys­kytují v ojedi­nělých případech a obvykle po vy­sazení léku rychle vy­mizí. 
  • Přípravek je vel­mi účinný díky vy­soké koncentra­ci heparinu, kte­rý má protizá­nětlivý účinek a brá­ní tvorbě oto­ků a krevních sra­ženin.
  • Gel se snadno používá, nezanechává skvrny, má příjemnou parfemaci a vyvolává příjemný chladivý pocit
  • Zlepšuje místní mikrocirkulaci a snižuje otok

   

Složení

Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, propylparaben, trolamin, čištěná voda.

 

Dávkování

3 - 10 cm dlouhý proužek gelu naneste jednou až třikrát denně na kůži na postižené místo a jemně rozetřete, aby bylo usnadněno jeho vstřebání. Obvyklá délka léčby je 2 - 3 týdny. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

 

Kontraindikace

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Berlin-Chemie

EAN: 4013054002858

SUKL kód: 83106

Farmakoterapeutická skupina: Heparin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz