Flector EP Tissugel transdermální náplast 5 ks
Kód: AD31841Související produkty

Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné k úlevě při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Panadol Extra Novum též přináší úlevu od...

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Rychlá pomoc při bolestech zad, hlavy, zubů i při bolestivé menstruaci. Působí proti bolesti a snižuje otok při poúrazových stavech jako je podvrtnutí či natažené svaly.

Nurofen tablety tlumí bolest a snižuje horečku. Užívá se při mírných až středně silných bolestech, ulevuje při chřipce a nachlazení.

Léčivý přípravek pro zmírnění bolesti, který účinkuje rychle a jehož účinek je dlouhodobý. Je k dispozici v perforovaných blistrech, a tak můžete mít tabletu vždy u sebe.

Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Přípravek je vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolestech zubů, při bolesti v průběhu nervů (neuralgie), bolesti revmatického původu (zejména při osteoartróze)...

Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy, zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející...

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety Paralen 500 jsou také vhodné při bolestech různého původu,...
Detailní popis produktu
Přípravek FLECTOR EP TISSUGEL je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 16 let.
Složení
Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 180 mg v jedné náplasti. Pomocné látky: želatina, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselina vinná, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěná voda.
Dávkování
Obvyklý režim dávkování je 1 nebo 2 náplasti denně (tj. jedna aplikace každých 12 nebo 24 hodin) po dobu až 14 dní.
Kontraindikace
V průběhu první a druhé třetiny těhotenství nepoužívejte diklofenak pokud to není nezbytně nutné. Je-li diklofenak používán u žen, které chtějí otěhotnět nebo jsou v prvním a druhém trimestru těhotenství, musí být dávka co nejnižší a doba léčby co nejkratší. O užívání přípravku v první a druhé třetině těhotenství se vždy poraďte s lékařem. Během posledních 3 měsíců těhotenství se přípravek FLECTOR EP TISSUGEL nesmí používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: IBI
EAN: 7680520220107
SUKL kód: 14830
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Horečka, bolest |
---|---|
EAN: | 7680520220107 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.