Faktu čípky 20 ks

Kód: AD20561
235 Kč
Skladem (1 ks)

Faktu čípky se používají k léčbě vnitřních hemoroidů zejména doprovázených zánětem a krvácením u dospělých. Zastavují krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích v oblasti konečníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Faktu se používá k místní léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčbě vnějších i vnitřních hemoroidů, čípky se používají k léčbě vnitřních hemoroidů, obzvláště jsou-li doprovázeny zánětem a krvácením. Přípravek Faktu se dále používá při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku a u povrchních trhlin v oblasti řitního otvoru. Přípravek je určen pro dospělé.

Hemoroidy nejčastěji vznikají nedostatkem pohybu a vlákniny, v období těhotenství a určitou úlohu hraje i dědičnost. Pokud máte problémy s hemoroidy, je třeba je co nejdříve řešit.

 

Příznaky hemoroidů:

  • pálení nebo svědění v oblasti konečníku
  • bolest při stolici
  • krvácení při stolici
  • uzlíky v řitním otvoru
  • mokvání

 

Faktu čípky 

Rychle zastavují krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a jiných obtížích v oblasti konečníku. Mají protizánětlivý a místně znecitlivující účinek. Přípravek Faktu čípky se používá k léčbě vnitřních hemoroidů, dále při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku a u povrchových trhlin v oblasti řitního otvoru. Rektální čípky Faktu jsou určeny pro dospělé.

 

Složení

Léčivé látky: jeden čípek obsahuje policresulenum 100 mg a cinchocaini hydrochloridum 2,5 mg. Pomocné látky jsou: ztužený tuk, mikrokrystalická celulza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sjový lecithin, kyselina edetová, hydroxid sodný.

 

Dávkování

Čípky se zavádějí do konečníku, 2 krát denně 1 čípek. Čípek se nezavádí hluboko do konečníku, ale je nutno jej zavést pouze po okraj řitního otvoru tak, aby se udržel v řitním kanálu do jeho rozplynutí. Po zmírnění hlavních příznaků je možno pokračovat v léčbě dávkou čípek denně. Před použitím čípek uvolněte roztržením flie nad špičkou čípku.

 

Kontraindikace

Nepoužívejte Faktu jestliže jste alergický(á) na polykresulen a cinchokain nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Takeda Pharma

EAN: 4031083006449

SUKL kód: 265582

Farmakoterapeutická skupina: Cinchokain

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz