Faktu čípky 20 ks

Kód: AD20561
Neohodnoceno
Značka: Faktu
199 Kč
Skladem (>5 ks)

Faktu se používá k místní léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčbě vnějších i vnitřních hemoroidů, čípky se používají k léčbě vnitřních hemoroidů, obzvláště jsou-li doprovázeny zánětem a krvácením. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Faktu se používá k místní léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčbě vnějších i vnitřních hemoroidů, čípky se používají k léčbě vnitřních hemoroidů, obzvláště jsou-li doprovázeny zánětem a krvácením. Přípravek Faktu se dále používá při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku a u povrchních trhlin v oblasti řitního otvoru. Přípravek je určen pro dospělé.

   

Složení

Léčivé látky: jeden čípek obsahuje policresulenum 100 mg a cinchocaini hydrochloridum 2,5 mg. Pomocné látky jsou: ztužený tuk, mikrokrystalická celulza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sjový lecithin, kyselina edetová, hydroxid sodný.

 

Dávkování

Čípky se zavádějí do konečníku, 2 krát denně 1 čípek. Čípek se nezavádí hluboko do konečníku, ale je nutno jej zavést pouze po okraj řitního otvoru tak, aby se udržel v řitním kanálu do jeho rozplynutí. Po zmírnění hlavních příznaků je možno pokračovat v léčbě dávkou čípek denně. Před použitím čípek uvolněte roztržením flie nad špičkou čípku.

 

Kontraindikace

Nepoužívejte Faktu jestliže jste alergický(á) na polykresulen a cinchokain nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Takeda Pharma

EAN: 4031083006449

SUKL kód: 214595

Farmakoterapeutická skupina: Cinchokain

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz