Procto-glyvenol rektální krém 30 g

Kód: AD9469
245 Kč
Skladem (>5 ks)

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemoroidů. Hemoroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku, které způsobují místní bolest, píchání a svědění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemoroidů. Hemoroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku, které způsobují místní bolest, píchání a svědění. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu v malých krevních cévách. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy.

    

Složení

Léčivé látky: tribenosidum 5 g, lidocaini hydrochloridum monohydricum 2 g ve 100 g rektálního krému. Dalšími pomocnými látkami jsou: cetomakrogol 1000, cetylalkohol, isopropyl-palmitát, tekutý parafin, metylparaben, propylparaben, sorbitan-stearát, nekrystalizující sorbitol 70%, kyselina stearová, čištěná voda.

 

Dávkování

Pokud jsou příznaky akutní: Dvakrát denně (jednou ráno a jednou večer) místně aplikujte krém. Pokud se potíže zmenšily: Jednou denně místně aplikujte krém. Nepřekračujte doporučené dávkování. Rektální krém vtlačte do konečníku pomocí plastového aplikátoru nebo jej naneste do okolí konečníku. Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt či lépe osprchovat studenou vodou.

 

Kontraindikace

Nepodávejte tento přípravek dětem bez porady s lékařem. Přípravek Procto-Glyvenol se nemá používat během prvních třech měsíců těhotenství. Může se používat po třetím měsíci těhotenství nebo pokud kojíte, nesmíte však překročit doporučené dávkování. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Herbacos

EAN: 8594002952914

SUKL kód: 180553

Farmakoterapeutická skupina: Lidokain

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz