Tantum Verde Mint 20 pastilek

Kód: AD15219
219 Kč
Skladem (4 ks)

Pastilky Tantum Verde Mint jsou určeny k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí, aftách apod. Tantum Verde Mint jsou pastilky určené k pozvolnému rozpuštění v ústech. Léčivá látka benzydamin hydrochlorid má výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastilky jsou určeny k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí, aftách apod. Tantum Verde Mint jsou pastilky určené k pozvolnému rozpuštění v ústech. Léčivá látka benzydamin hydrochlorid má výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Přípravek smí užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let. Pastilky neobsahují cukr, jsou tedy vhodné i pro pacienty s cukrovkou.

     

Složení

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum Jedna pastilka obsahuje benzydamini hydrochloridum 3 mg. Pomocnými látkami jsou: isomalt, aspartam, levomenthol, kyselina citronová, citronové aroma, aroma máty peprné, chinolinová žluť, indigokarmín.

 

Dávkování

Obvykle se nechá 1 pastilka pomalu rozpustit v ústech. Pastilky nepolykejte ani nekousejte. Neurčí-li lékař jinak, užívá se až 3 krát denně.

 

Kontraindikace

Přípravek by neměl být užíván v období těhotenství a kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Angelini Pharma

EAN: 8594044141598

SUKL kód: 180169

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz