Coldrex MAXGrip Citron 10 sáčků
Kód: AD22296Související produkty

ACC LONG je léčivý přípravek obsahující acetylcystein. Tato léčivá látka rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje...

Sinupret Akut je rostlinný lék s obsahem 5 rostlinných extraktů. Užívá se jestliže máte rýmu, jste nachlazení nebo trpíte zánětem vedlejších dutin nosních. Rozpouští hustý hlen,...

Přípravek Coldrex tablety obsahuje kombinaci léčivých látek, která je účinná k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest...

Léčivý přípravek Paralen Grip Horký nápoj ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení.

Přípravek Paralen Grip Horký nápoj je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný...

Sinupret se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě.

Léčivý přípravek Paralen Grip Horký nápoj odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení.

Sinupret, perorální kapky, roztok, se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě. Jedná se...

COLDREX MAXGRIP horký nápoj s příchutí LESNÍ OVOCE obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů a snižuje...

Léčivý přípravek Robitussin Antitussicum je lék k proti kašli, který zmírňuje a tlumí suchý, dráždivý kašel. Antitusikum ke zmírnění úporného suchého kašle.

Sinupret, perorální kapky, roztok, se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě. Jedná se...

Stopangin se používá k dezinfekci ústní dutiny a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní nebo extrakci zubů.
Detailní popis produktu
Složení
Léčivými látkami v jednom sáčku jsou: Paracetamolum 1000 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg. Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.
Dávkování
Dospělí a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg: užívá se 1 sáček každých 4-6 hodin, podle potřeby. Jednotlivé dávky neužívejte dříve než za 4 hodiny. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček, maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Kontraindikace
Vzhledem k obsahu paracetamolu nesmí přípravek užívat děti a dospívající do 15 let. Přípravek se nemá užívat během těhotenství. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: OMEGA PHARMA
EAN: 8594060895055
SUKL kód: 209734
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Bolest v krku |
---|---|
EAN: | 8594060895055 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.