KREON 25 000 25000U CPS ETD 50

Kód: AD27798
Neohodnoceno
359 Kč
Skladem (5 ks)

Kreon 25 000 se užívá u dětí a dospělých s pankreatickou exokrinní insuficiencí (slinivka břišní nevytváří množství enzymů, dostatečné k trávení potravy), např. u cystické fibrózy, chronického zánětu slinivky břišní, po odstranění slinivky břišní, ap. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs trávicích enzymů, která pomáhá trávit tuky, cukry a bílkoviny a přináší úlevu od zažívacích potíží souvisejících s nedostatečnou funkcí slinivky břišní.
Kreon 25 000 obsahuje směs enzymů zvanou pankreatin. Pankreatin pomáhá trávit potravu. Enzymy se získávají z pankreatických žláz vepřů. Tobolky přípravku Kreon 25 000 obsahují malé pelety, které pomalu uvolňují pankreatin ve střevě (enterosolventní pelety, zvané minimikropelety). Kreon 25 000 se užívá u dětí a dospělých s pankreatickou exokrinní insuficiencí. To je případ, kdy jejich slinivka břišní (pankreatická žláza) nevytváří množství enzymů, dostatečné k trávení potravy.
Bez porady s lékařem můžete přípravek užívat při příznacích poruch trávení vyvolaných nedostatečnou tvorbou trávicích enzymů. Pokud se příznaky nedostatečné funkce slinivky břišní (nevolnost, zvracení, průjem, zácpa, bolest břicha) zhorší nebo se během 14 dnů při léčbě přípravkem Kreon 25 000 nezlepší, poraďte se s lékařem. Užívání u dětí doporučuje vždy lékař.
Balení obsahuje 50 tobolek

Přípravek Kreon 25 000mohou užívat dospělí i děti a mladiství.

Charakteristika:

Technologický postup výroby Kreonu 25 000 umožňuje optimální využití enzymatických aktivit pankreatinu pro trávení potravy. Minimikropelety jsou potaženy vrstvičkou odolnou proti kyselinám, obsahují všechny enzymy slinivky břišní a jsou uzavřeny do lehce rozpustné želatinové tobolky.

Tobolka se během 2–3 minut v žaludku rozpouští, Minimikropelety se uvolní a rovnoměrně mísí s tráveninou. Po vstupu do dvanáctníku nastává rychlé uvolnění enzymů z Minimikropelet, a tak je podpořen trávicí proces.

Složení – účinné látky:

Pancreatinum z vepřového pankreatu 300 mg v 1 želatinové tobolce s acidorezisten tními Minimikropeletami s obsahem 25 000 j. Ph.Eur. lipázy, 18 000 j. Ph.Eur. amylázy a 1 000 j. Ph.Eur. proteáz.

Složení – pomocné látky:

Macrogol 4000, lehký tekutý parafin, ftalát hypromelózy, dimetikon 1000, dibutyl-ftalát.

 

Doplňující informace

Výrobce: Abbott

Kód EAN: 5099151908940

SUKL kód: 230614

Farmakoterapeutická skupina: ENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY - MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY (LIPASA, PROTEASA APOD.)

Charakteristika:  Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz