Additiva Vitamin C Blutorange 20 šumivých tablet

Kód: AD1543
155 Kč
Skladem (>5 ks)

Šumivé tablety s vysokým obsahem vitaminu C, které doplňují nedostatek tohoto vitaminu při zvýšeném nároku organismu. Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C je důležitou součástí výživy, přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost proti infekcím. Léčivý přípravek Additiva Vitamin C s příchutí červeného pomeranče dodává kyselinu ascorbovou (vitamin C) při vyšší zátěži organismu v různých obdobích života například:

  • při sportu
  • ve stáří
  • při nadměrné fyzické a duševní zátěži
  • u kuřáků
  • při rekonvalescenci

Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště v počáteční fázi onemocnění; dále v těhotenství a v období kojení. Přípravek je určen pouze pro dospělé.

 

Dávkování

Dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivou tabletu rozpusťte v polovině sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe, nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je acidum ascorbicum (1g v jedné šumivé tabletě).

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, pomerančové aroma, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, oranžová žluť, azorubin, indigokarmín.

Upozornění

Přípravek neobsahuje cukr, proto je vhodný i pro diabetiky. Přípravek obsahuje azobarviva, která mohou způsobit alergické reakce.

 

Doplňující informace

Výrobce:  Dr. B. Scheffler GMBH

EAN: 8595026100107

SUKL kód: 67459

Farmakoterapeutická skupina: Kyselina askorbová (vitamin C)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz