Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků
Kód: AD21754Související produkty

COLDREX MAXGRIP horký nápoj s příchutí LESNÍ OVOCE obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů a snižuje...

Coldrex horký nápoj citron je vhodný k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex horký nápoj citron odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní...

Složený léčivý přípravek obsahující dvě různé látky. Jedna z těchto léčivých látek pomáhá při tekoucí rýmě, druhá uvolňuje dýchání nosem (odstraňuje ucpání nosu). Symptomatická...

Přípravek Quixx slouží jako přírodní prostředek na ucpaný nos a dutiny a k uklidnění citlivé nosní sliznice, která je mimořádně důležitá pro udržení zdravého dýchacího systému.

Pomáhá krátkodobě zmírnit příznaky chřipky a nachlazení, ulevuje od bolesti, horečky, ucpaného nosu a vlhkého kašle u dospělých a dospívajících od 16 let.

Otrivin Menthol 1mg/ml se používá pro obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného nachlazením, sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou, zánětem vedlejších nosních dutin.

Sinex Vicks nosní sprej ulevuje od ucpaného nosu až na 12 hodin. Mohou jej používat dospělí a děti od 6 let.

Přípravek se užívá při nachlazení, senné rýmě nebo jiných druzích alergické rýmy a při zánětu vedlejších nosních dutin. Pomáhá uvolnit ucpaný nos a předcházet suchosti a...

Přípravek Olynth HA 0,1% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Přípravek...

Nosní sprej Olynth Plus s dexpanthenolem nejen uvolňuje ucpaný nos, ale také podporuje hojení poraněné nosní sliznice a chrání ji. Neobsahuje konzervační látky. Rychlá a účinná...

Přípravek Olynth 0,1% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Přípravek Olynth...

Nosní sprej QUIXX® extra uvolňuje ucpaný nos, důkladně jej čistí a díky eukalyptové silici přináší silný osvěžující účinek. Účinně pomáhá uvolnit ucpaný nos při nachlazení a...
Detailní popis produktu
Složení
Léčivými látkami jsou v jednom sáčku: Paracetamolum 750 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg (odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg). Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo (E150), kukuřičný škrob, aspartam, sacharóza.
Dávkování
Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let (s hmotností nad 50 kg): 1 sáček až 4x denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Kontraindikace
Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívajícím do 15 let. Přípravek není vhodné užívat během těhotenství. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace:
Výrobce: OMEGA PHARMA
EAN: 8594060895017
SUKL kód: 209711
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.