Theraflu Forte 1000 mg/200 mg/12,2 mg prášek pro perorální roztok 10 sáčků
Kód: AD28558Související produkty
Detailní popis produktu
Léčivý přípravek Theraflu Forte obsahuje 3 účinné látky: paracetamol, fenylefrin a guaifenesin. Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel. Přípravek Theraflu Forte se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Horký nápoj Theraflu Forte mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg.
Dávkování
Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg): 1 sáček každé 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 3 sáčky během 24 hodiny (1 sáček 3 x denně). Sáček se rozpustí v hrnku horké, ale ne vařící vody (250 ml) a vypije se ještě teplý. Doba trvání léčby nemá překročit 3 dny.
Složení
Léčivé látky jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg (odpovídá phenylephedrinum 10 mg) a guaifenesinum 200 mg v jednom sáčku. Další složky: sacharosa, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citrónová, kyselina vinná, citrónové aroma 87A069, citrónové aroma 875060 (obsahuje butylhydroxyanisol), mentolové aroma v prášku 876026, draselná sůl acesulfamu (E 950), citrónové aroma 501.476/AP05.04, aspartam (E 951), citrónové aroma 875928, chinolinová žluť (E 104).
Doplňující informace
Výrobce: GlaxoSmithKline
EAN: 5054563051486
SUKL kód: 226531
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Rýma, kašel, nachlazení |
---|---|
EAN: | 5054563051486 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.