Tebokan 40 mg 100 potahovaných tablet

Kód: AD23065
345 Kč
Skladem (2 ks)

Tebokan napomáhá prokrvení mozku. Je vhodný především u starších osob, které trpí poruchami paměti, pozornosti a výkyvy nálady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivý přípravek Tebokan obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločnatého (Ginkgo biloba), který se užívá k léčbě příznaků kognitivních poruch u starších osob jako jsou například:

  • poruchy paměti
  • poruchy pozornosti
  • snížená schopnost soustředění
  • emoční labilita

Účinné látky z jinanu rozšiřují malé tepny, lehce působí proti otokům zlepšují průtokové vlastnosti krve a podporují žilní napětí. Jeho vlastnosti se využívají zvláště při poruchách prokrvení mozku. Přípravek je určen pro dospělé pacienty a mladistvé od 12 let. Užívání přípravku se nedoporučuje během těhotenství a kojení.

Dávkování

Při poruchách duševní výkonnosti užívejte 1 tabletu 3x denně, a to ráno, v poledne a navečer. Nezávisle na jídle, tabletu zapijte tekutinou. Doba léčby závisí na závažnosti příznaků a měla by trvat nejméně 8 týdnů. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 8 týdnů, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem se nesmí přípravek užívat déle než 3 měsíce.

Složení

Léčivou látkou je Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 – 67 : 1) extrahovaný acetonem 60% (m/m) v množství 40 mg v 1 potahované tabletě obsahující 8,8-10,8 mg flavonových glykosidů a 2,16-2,64 mg terpenolaktonů (ginkgolidy A, B, C, J a bilobalid).

Pomocnými látkami jsou sodná sůl kroskarmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelóza monohydrát laktózy, makrogol 1500, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulóza, dimetikonová emulze SE 2, mastek, oxid titaničitý E 171, žlutý oxid železitý E 172.

Upozornění

Pokud užíváte léky proti srážení krve, nejdříve se poraďte s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.

 

Doplňující informace 

Výrobce: Alliance Healthcare

EAN: 9006396111635

SUKL kód: 13491

Farmakoterapeutická skupina: Jinanový list (Ginkgo biloba)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz