Olfen 140mg léčivé náplasti 5 ks
Kód: AD21281Související produkty

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety Paralen 500 jsou také vhodné při bolestech různého původu,...

Přípravek je vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolestech zubů, při bolesti v průběhu nervů (neuralgie), bolesti revmatického původu (zejména při osteoartróze)...

Přípravek Paralen Grip chřipka a bolest účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a nachlazení. Mezi tyto příznaky patří horečka, bolest hlavy, zimnice, zahleněný nebo ucpaný nos,...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné k úlevě při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Panadol Extra Novum též přináší úlevu od...

Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy, zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející...

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Léčivý přípravek Olfen Neo Forte ulevuje od intenzivní, náhle vzniklé bolesti svalů a kloubů se silou dvojnásobné koncentrace účinné látky.

Olfen gel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Rychlá pomoc při bolestech zad, hlavy, zubů i při bolestivé menstruaci. Působí proti bolesti a snižuje otok při poúrazových stavech jako je podvrtnutí či natažené svaly.
Detailní popis produktu
Složení
Léčivou látkou je diclofenacum natricum. Jedna náplast obsahuje diclofenacum natricum 140 mg. Pomocnými látkami jsou: glycerol, propylenglykol (E1520), diisopropyl-adipát, krystalizující sorbitol 70% (E420), sodná sůl karmelosy, natrium-polyakrylát, základní butylovaný methakrylátový kopolymer, dihydrát dinatrium-edetátu, siřičitan sodný (E221), butylhydroxytoluen (E321), síran draselno-hlinitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, přirozený lehký kaolin, lauromakrogol, levomenthol, kyselina vinná, čištěná voda, netkaná polyesterová vrstva, polypropylénová fólie.
Dávkování
Doporučená dávka přípravku je: Přiložte jednu náplast na bolestivé místo dvakrát denně, ráno a večer. Maximální celková denní dávka je 2 náplasti, i když máte více zraněných míst než jedno. V jeden okamžik ošetřujte pouze jedno bolavé místo.
Kontraindikace
Nepoužívejte přípravek u dětí a dospívajících mladších 16 let. pozorně čtěte příbalovou informaci.
Doplňující informace
Výrobce: Teva Pharmaceuticals
EAN: 8592387016597
SUKL kód: 201454
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Horečka, bolest |
---|---|
EAN: | 8592387016597 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.