Apo-Ibuprofen Rapid 400mg měkké tobolky 20 ks
Kód: AD16371Související produkty

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety Paralen 500 jsou také vhodné při bolestech různého původu,...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Nurofen tablety tlumí bolest a snižuje horečku. Užívá se při mírných až středně silných bolestech, ulevuje při chřipce a nachlazení.

Pomáhá při léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení, při bolestech hlavy, zubů a při bolestivé menstruaci.

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke...

Lék pro vnitřní užití, který poskytuje úlevu od bolesti a také zmenšuje zánět a otoky. Má rychlý nástup účinku a nabízí tak řešení zvláště při léčbě akutních bolestivých stavů a...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Léčivý přípravek pro zmírnění bolesti, který účinkuje rychle a jehož účinek je dlouhodobý. Je k dispozici v perforovaných blistrech, a tak můžete mít tabletu vždy u sebe.

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Přípravek ACYLPYRIN lze užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až středně silné bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti v zádech...

Přípravek je vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolestech zubů, při bolesti v průběhu nervů (neuralgie), bolesti revmatického původu (zejména při osteoartróze)...
Detailní popis produktu
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a dospívajících s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.
Složení
Léčivá látka je ibuprofenum. Pomocné látky jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), Opacode WB black NS-78-17821
Dávkování
Doporučená dávka u dospělých a dospívajících s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je: 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky se polyká nerozkousaný a zapíjí se s větším množstvím tekutiny.
Kontraindikace
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules nepoužívejte u dospívajících s hmotností nižší než 40 kg a u dětí; jestli jste v posledních 3 měsících těhotenství
Doplňující informace
Výrobce: Apotex
EAN: 8594158133397
SUKL kód: 170271
Farmakoterapeutická skupina: Ibuprofen
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Horečka, bolest |
---|---|
EAN: | 8594158133397 |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.