Bepanthen Plus krém 30 g

Kód: AD2988
229 Kč
Skladem (5 ks)

Krém k ošetření poranění kůže s rizikem infekce (odřeniny, oděrky, řezné rány), včetně chronických (proleženiny). Vhodný po epilaci i depilaci. Podporuje hojení ran a zabraňuje jejich vysušování. Rychle se vstřebává. Obsahuje regenerační a antiseptické léčivé složky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bepanthen Plus se používá na povrchová poranění všech druhů s rizikem infekce. Je určen na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou oděrky, odřeniny, řezné rány, poškrábání, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, záněty kůže i k léčbě popraskaných bradavek u kojících žen. Je vhodný po epilaci i depilaci. Bepanthen Plus krém podporuje hojení, zabraňuje vysušování ran a zmírňuje i jejich bolestivost díky chladivému účinku. Lehce se roztírá a rychle vstřebává. Krém Bepanthen Plus je určen pro dospělé i děti.

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje hojení ran
  • dezinfikuje a zabraňuje vzniku a šíření infekce v ráně
  • lehce se roztírá, nemastí a nelepí

Dávkování

Nanáší se tenká vrstva krému 1-5x denně dle potřeby na očištěnou ránu nebo zanícenou oblast pokožky. Vyhněte se aplikaci přípravku na větší plochy kůže. Bez porady s lékařem nepoužívejte Bepanthen Plus déle než 14 dní. Pokud příznaky přetrvávají déle než 7 dní je třeba vyhledat lékaře. Bepanthen Plus nemá být používán při zraněních nebo podráždění kůže, která nevykazují riziko infekce (například spálení od slunce). V těchto případech použijte přípravky s obsahem samotného dexpanthenolu, např. Bepanthen Krém.

Složení

Léčivé látky: Dexpanthenolum 50 mg a Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg v 1 g krému. Pomocné látky: racemický pantolakton, cetylalkohol, stearylalkohol, bílá vazelína, tekutý parafín, tuk z ovčí vlny, makrogol-2000- stearát, čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Bepanthen Plus obsahuje cetylalkohol, stearylalkohol a tuk z ovčí vlny. Tyto látky mohou způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

 

Doplňující informace

Výrobce: Bayer

EAN: 8590322000038

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz