Tantum Verde Spray Forte 0,30% orální sprej 15ml

Kód: AD10804
209 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přípravek tantum Verde Spray se užívá k léčbě projevů zánětu v ústní dutině a krku spojených s bolestí (jako např. afty, zánět nosohltanu, zánět sliznice dutiny ústní, zánět dásní). Dále se užívá k podpůrné léčbě po ošetření zubů a po chirurgických zákrocích v ústní dutině a krku; v těchto indikacích se přípravek užívá na doporučení lékaře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek se užívá k léčbě projevů zánětu v ústní dutině a krku spojených s bolestí (jako např. afty, zánět nosohltanu, zánět sliznice dutiny ústní, zánět dásní). Dále se užívá k podpůrné léčbě po ošetření zubů a po chirurgických zákrocích v ústní dutině a krku; v těchto indikacích se přípravek užívá na doporučení lékaře. Přípravek Tantum Verde Spray Forte je určen pro dospělé pacienty.

    

Složení

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum 0,30 g ve 100 ml roztoku (1 vstřik představuje 0,17 ml roztoku). Pomocnými látkami jsou glycerol 85 %, ethanol 96 %, sodná sůl sacharinu, methylparaben (E218), glyceromakrogol-hydroxystearát, aroma máty peprné, čištěná voda.

 

Dávkování

Dospělí: 2 - 4 vstřiky 2 - 6krát denně. Přípravek v této koncentraci není určen pro děti. Interval mezi aplikacemi je 1,5 - 3 hodiny.

 

Kontraindikace

V době těhotenství se přípravek může používat pouze po poradě s lékařem. Přípravek by neměl být užíván v období kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Angelini Pharma

EAN: 8594044140607

SUKL kód: 10603

Farmakoterapeutická skupina: Benzydamin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz