Psilo-balsam 10mg/g gel 20 g

Kód: AD6245
139 Kč
Skladem (5 ks)

Psilo-Balsam je přípravek používaný při alergických a svědivých projevech na kůži. Léčivá látka difenhydramin-hydrochlorid má protialergický a místně znecitlivující účinek. PsiloBalsam zmírňuje svědění kůže a příznivě působí při podráždění kůže různého původu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psilo-Balsam je přípravek používaný u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let při alergických a svědivých projevech na kůži. Léčivá látka difenhydramin-hydrochlorid, obsažená v gelu PsiloBalsam, patří do skupiny antihistaminik a má protialergický a místně znecitlivující účinek. PsiloBalsam zmírňuje svědění kůže a příznivě působí při podráždění kůže různého původu.
Psilo-Balsam se používá: k léčbě podráždění kůže po nadměrném slunění, u mírných povrchových popálenin prvního stupně (projevují se zčervenáním, otokem), při štípnutí a bodnutí hmyzem, planých neštovicích a k léčbě svědění kůže vyvolaného různými příčinami.
 
  
Složení
Léčivou látkou je diphenhydramini hydrochloridum. Jeden gram gelu obsahuje diphenhydramini hydrochloridum 10 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát cetylpyridinium-chloridu, ethoxylované monodiacylglyceroly nasycených kyselin C8-10, kyselina polyakrylová, trometamol, čištěná voda.
 
Dávkování
Dospělí, dospívající a děti od 2 let Psilo-Balsam se lehce nanese v tenké vrstvě na postiženou kůži a jemně se rozetře. Aplikuje se 2 až 4 krát denně. Psilo-Balsam se nesmí používat častěji než 3 - 4 krát denně. Při nanášení netlačte na kůži, ani ji neškrábejte.
 
Kontraindikace
Nepoužívejte Psilo-Balsam u dětí do 2 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
 
Doplňující informace
Výrobce: STADA
EAN:  4011548001141, 4011548022566
SUKL kód: 87123
Farmakoterapeutická skupina: Difenhydramin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz