Guttalax 5mg 20 tablet

Kód: AD24240
115 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přípravek GUTTALAX je místně působící látka s projímavým účinkem, která způsobuje vlnovitý pohyb stěn tlustého střeva a změkčení stolice. Přípravek stimuluje přirozené vyprázdnění tlustého střeva a je tak vhodný při léčbě zácpy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek GUTTALAX je místně působící laxativum (látka s projímavým účinkem), které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. Přípravek stimuluje přirozené vyprázdnění tlustého střeva a je tak vhodný při léčbě obstipace (zácpy). Přípravek nezmění ani trávení, ani vstřebávání energetických složek stravy nebo jiných živin v tenkém střevě. Guttalax je určen pro dospělé a děti od 4 let. Velikost balení je 20 tablet.

 

Složení

Léčivou látkou je natrii picosulfas 5 mg (jako natrii picosulfas monohydricus) v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, sušený kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, předbobtnalý bramborový škrob, magnesium-stearát, oxidovaný kukuřičný škrob.

 

Dávkování

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Dospělí užívají 1-2 tablety jednou denně. Na počátku léčby je vhodné začít s 1 tabletou. Následně dávka může být upravena až do maximální dávky 2 tablety pro navození pravidelné stolice.

 

Kontraindikace

Nepřekračujte maximální dávku 2 tablety denně. Při zácpě v těhotenství, používejte přípravek pouze tehdy, doporučí-li Vám to lékař. V období kojení se přípravek GUTTALAX může používat.

 

Doplňující informace

Výrobce: Sanofi aventis

EAN: 8595116522666

SUKL kód: 223131

Farmakoterapeutická skupina: Pikosíran sodný

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz