Clinical Derm Mineralizzante šampon na narušené vlasy 200ml

Kód: AD28471
630 Kč
Skladem (3 ks)

Šampon na narušené vlasy. Ideální pro roztřepené, matné, zesláblé, barevné či melírované vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento minerální šampon je určen pro narušené vlasy. Tedy pro roztřepené, matné, zesláblé, barevné či melírované vlasy. Používá se v kombinaci se speciální vlasovou vodou Trattamento Mineralizzante. Šampon posiluje vlasovou strukturu, zvětšuje objem vlasů, podporuje a zlepšuje přirozenou barvu vlasů a zklidňuje a uzdravuje vlasovou pokožku.

Šampon Mineralizzante je v kombinaci se speciální vlasovou vodou vysoce účinný na ozdravení narušených vlasů. Pomocí výtažků z léčivých rostlin a minerálů tento šampon léčí a podporuje roztřepené, matné, zesláblé i nepigmentované vlasy. Navíc dodává vlasům objem a doporučuje se i na barevné a melírované vlasy. Podporuje přirozenou barvu vlasů a pozitivně působí na vlasovou pokožku. 

 

Jak šampon funguje

Šampon Mineralizzante je směs extraktů z léčivých rostlin a minerálů. Tento bohatý obsah přírodních složek působí blahodárně na vlasy a vlasovou pokožku. Optimální složení šamponu bylo vyvinuto na základě nové technologie Vivipharma. Tím vzniká pozitivní účinek na všechny složky vlasové struktury: 

  • Vlasová struktura. Hlavní složkou je výtažek z Aloe, který obsahuje aminokyseliny a léčivé minerály; posiluje vlasy a jejich strukturu, zvětšuje objem vlasů.
  • Barva vlasů. Na přírodní pigment vlasů působí výtažek ze vzácného kamene malachit, který je bohatý na měď, která zase ovlivňuje produkci melaninu. Ten přímo ovlivňuje barvu vlasů, prodlužuje její trvanlivost a zlepšuje jas vlasů.
  • Vlasová pokožka. Aloe taky příznivě působí na vlasovou pokožku. V jejím výtažku jsou obsaženy výživné polysacharidy, vitamíny, antioxidanty a další posilující látky. 

Celkově jsou po pravidelném používání šamponu a vlasové vody vlasy silnější, objemnější a jasnější. 

 

Návod k použití

Na vlhké vlasy aplikujte přiměřené množství šamponu, krátce promasírujte a smyjte. Je-li potřeba, aplikaci opakujte. Vlasy vytřete ručníkem a do vlasové pokožky a i vlasů naneste minerální vodu Mineralizzante. Jemně promasírujte. Nesmývejte! Vlasy vysušte. Tento postup opakujte 2-3x týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz